Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: tyle ze to psmini mniejsze od tego wszystkiego. wobec tego to ci zostaje tylko to https://www.arcadepunks.com/2tb-origins-original-xbox-fully-loaded-front-end/ ale na razie to mnie nie stac na 2 dyski po 2 i 3tb (a moze i ze 4 zeby to pewnie jeszcze wypakowac XD).
a po co ci plyta, normalnie z pendraka wszystko odpala, moze i nad tym ps1 troche mysli ale daje sobie rade z lekko poprawiona grafika i niskim lagiem.
zebrac mozna, to nie grzech byle by tylko nie udawac ze sie nie dziaduje XD co mam polecac komukolwiek cos co jest fanaberia.
w sumie ale wifi kompletnie zbedne, tak jak napisalem, malo pamieci na same gry a co dopiero jeszcze yt ogladac. z wiekszymi kartami niz 128 to juz finansowo bez sensu. moze jeszcze dodadza, kto wie tyle ze ile jeszcze tego ytba, i tak bez peceta to nie ma sensu bo czym blokowac reklamy. same filmy tez sie oglada z roznych dziwnych serwisow, nie ma sensu jeszcze robic z psmini kombajn, kazdy ma juz takich ze 3.

nie wiem jak vita tv ale sama vita troche w porownaniu do psmini to jednak ssie. bebechy ma slabe, czuc to w niektorych grach, niektore gry maja grafike jak z psp xD wiadomo ze gry lepsze, moze ps mini moglo by ruszyc wlasnie vite
  • Odpowiedz