Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: A youtube na tej liście to największy mem bo to tej pory algorytmy ukrywają filmy i kanały mające coś wspólnego z LGBT, ale cieszę się, że więcej korporacji popiera lgbt i staje po ich stronie.
  • Odpowiedz
Wybierając drugą opcję zyskują potencjalnie nowych klientów. Znów, przyjmujesz tutaj ukryte założenie siedzenie cicho jest korzystniejsze dla nich i nie mogą mieć interesu w wybraniu innej opcji.


@wolodia: I potencjalnie obecnych lub potencjalnych tracą. Mogliby spokojnie te pieniądze zainwestować w reklamę, która nikogo nie zniechęca do ich firmy.

Najbezpieczniej jest stać z boku i się przyglądać. Zajęcie jakiejś pozycji wymaga pewnej
  • Odpowiedz
@anonimek123456: mmmm tęczowy kapitalizm XD i to wcale nie jest tak, ze to jest po prostu teraz modne, na pewno „nie boja się stanąć po stronie społeczności #lgbt”, skoro można zgarnąć tyle hajsu za to, to nic dziwnego ze wypuszczają rzeczy chodliwe tak jak np ikea tęczowe torby
  • Odpowiedz
@lukija: I bardzo dobrze, że wypuszczają. Po pierwsze mogą przypodobać się jakiejś grupie osób. Po drugie, można na tym zarobić - a na tym istnienie firmy polega. Po trzecie, oprócz dwóch pierwszych, za tęczowymi kolorami stoi również pewna idea i styl życia. Wszyscy wygrywają.

A prawactwu, choć ich to nie dotyczy, dupska się urywają.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: ja tylko tak przypomnę kto niszczy w tym roku marsz rownosci i ze wiele aktywistów właśnie przez korporacje z niego rezygnuje + kwas jaki panuje wśród ludzi tam to tragedia, ale racja, wypuszczą coś co sprzyja społeczności lgbt i powinni być noszeni na rękach
  • Odpowiedz
kwas


@lukija: To niestety jest dość spotykane w środowiskach LGBT.
Delikatniejsi i wrażliwsi ludzie mają skłonności o obrażalstwa, wiem coś o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam sporo znajomych, to jakie czasami odbywają się dramy, to przechodzi ludzkie pojęcie xD
  • Odpowiedz
@artpop: masz na myśli #!$%@? kontrowersjii poprzez wspieranie kontrowersyjnego tematu ? LGBT nie będzie pamiętać po tygodniu, a jak raz zrobisz coś co uznają za atak w ich społeczność pierwsi będą bojkotować i szargać imie firmy. Od momentu w ktorym podpisałeś się pod tematem lgbt wchodzisz na pole minowe. Jeden zły ruch i lewactwo Cię rozczłonkuje. A zwykły śmiertelnik? Cóż, szkoda, że klasyczny model rodziny i egzystencji nie ma znaczenia
  • Odpowiedz