Wpis z mikrobloga

#bezdomnosc #chicago ##!$%@?
Co się zmieniło od mojego przedostatniego wpisu? A no dzis idac do pralni spotkałem siostrę bożego miłosierdzia która powiedziała mi że skoro wracam o 10 wieczorem to czemu przestałem z rana chodzić do kościoła przecież to jest część programu AA... Ja wielkie oczy ze przecież wracam 5-6 rano i że dziś jeszcze nie spałem... A ona na to że ktoś mnie widział i że big afera itp. Podczas naszej rozmowy (która przeprowadzaliśmy na korytarzu) przechodził pewien gość który rzeczywiście przychodzi wieczorem i nie chodzi na żadne zebrania, do kościoła, paciorki, koronki itp. Więc sie pytam czemu siostra czepia się mnie skoro tutaj kolega przychodząc wieczorem może chodzić na wszystkie zgrupowania sekty. A ona że tu niema porównań i najlepiej to żebym się wyprowadzał i to jeszcze dziś...

No i tak to właśnie wygląda pomoc dla bezdomnych... Dodam że jestem jedną z nielicznych osób która znalazła pracę, większość siedzi czekając na niewiadomo co. Nie pije od 9miesiec, gdzie inni w nocy popijają i tak zeby w ruch poszedł alkomat przynajmniej połowa by musiała się wyprowadzić. Place 250$ na czas, gdzie inni nie płacą od kilku miesięcy. Gdy nie pracowałem chodziłem na wszystkie paciorki, koscioly, zebrania sekty itp.... Ogólnie mówiąc jestem bezkonfliktowy...

Od zawsze mówiłem że "ludzie" siedzący w pierwszych ławkach w kościele są najgorszymi podludźmi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gorkel tak ale ja pracuję do 10 wieczorem a wszystkie noclegownie mniej więcej o tej godzinie zamykają drzwi... W dodatku żeby gdzieś się zarejestrować to ten pierwszy raz trzeba przyjść wczesniej. Nie i najważniejsze... PLUSKWY w schroniskach pluskwy to codzienność, no chyba że trafisz na dobre wyro... Ja pracuję jako kucharz więc gdybym był cały pogryziony kiepsko by to wyglądało...
  • Odpowiedz