Wpis z mikrobloga

to uczucie gdy już 2 miesiąc szukasz jakiegoś sensownego horneta, cb 500, czy gs 500 i dalej #!$%@? xD

w końcu traf na sztuke pic rel, niemalże sie zakochaj, ale przy resztkach zdrowego rozsądku wchodzisz na opinie googla i 50/50 1 albo 5 gwiazdek, fora internetowe odzew z 2k14 xD

i sam nie wiem- co myśleć, bo wizualnie spoko, ale ludzie kminą że ulepy, telefon do gościa #!$%@? da, bo jakto handlarz zachwali, a nie chce mi sie jechać 400km żeby ostatecznie gościowi wypłacić gonga w ryj bo okaże sie, że wystawił gówno. miał ktoś z nimi do czynienia?


LINK do ogłoszenia

#motoryzacja #motocykle #honda #pytanie
soggoth - to uczucie gdy już 2 miesiąc szukasz jakiegoś sensownego horneta, cb 500, c...

źródło: comment_cPGvIymm8pxjqGDNu5tl0z5JCs2sbPSf.jpg

Pobierz
  • 18
@soggoth: aa ten sokół z Mizerowa jest dosyć znany że ma sprzety przypucowane i #!$%@? plaku aż kapie, nawet opony zakonserwowane:) Perełek nie ma. Każda sztuka od niego jakąś przygode miała. Pytanie jak dużą.
W przebieg za bardzo by m nie patrzył 20 letnie prawie moto i 40tys km :) i to z Włoch
@bronsky:

Każda sztuka od niego jakąś przygode miała.

dlatego jak do kogoś dzwonie i słyszę że moto z powiedzmy 2005 roku nie zaliczyło żadnego, nawet najmniejszego szlifu to śmieje sie w słuchawkę xD

ogólnie nie sądziłem, że w tym kraju jest taka #!$%@? z motocyklami i szczerze zaczynam rozumieć dlaczego sebiksy rozbijają sie o drzewa- bo jeżdżą ulepami które ledwo się trzymają i o ile taki golf 3 jakoś cie chroni
@soggoth: chyba najlepiej znaleźć kogoś w pobliżu i zapłacić by sprzęt obejrzał. Ja uważam ze motocykl który mial już kilku właścicieli na przestrzeni 10+lat na pewno leżał lub miał jakaś przygodę, pytanie czy groźną. Jak nikogo nie znajdziesz to trzeba odżałować pieniądze i pojechać osobiście. Na zdjęciu wyglada ładnie ale mogą mieć się nijak do rzeczywistości.
@soggoth: i u handlarza Mirka można wyrwać spoko sztukę. Tylko trzeba robić to z głową. Trzeba sprawdzić przede wszystkim ramę czy jest prosta nigdzie nie spawana. Poproś jakiegoś Mirka może jest jakiś co mieszka niedaleko daj mu na dobra wodeczke.
@BratProgramisty: no właśnie tego nie czaje- przecież logiczne że jak coś ma 10+ lat to musiało być chociaż przytarte i chciałbym o tym wiedzieć xD

jakbym chciał nieklepaną nówkę to wiem gdzie jest najbliższy salon, ale kupując po kimś chciałbym po prostu wiedzieć czego i gdzie sie spodziewać - także rama ramą, ale otłuczony silnik to też nic fajnego ¯\_(ツ)_/¯
@soggoth mam w Krakowie na sprzedaż cb500. Sprzęt różowego. Gmole, szyba, oplot, stelaż pod kufer givi, grzane manetki, hamulce brembo. Zarejestrowany, opłacony, ma przegląd. 5,5tys. cebulionów
@soggoth: ale wiesz, że takie pytanie nie ma sensu? bo handlarz to handlarz, sprzeda 5 sztuk dobrych i 5 ulepów. nie masz kogoś w tamtej okolicy do podjechania i sprawdzenia? akurat horneta się łatwo sprawdza, bak podnieść to 20 sekund, reszte widać jak na dłoni.