Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś może, czy fotoradary w terenie zabudowanym aktywują się przy tej samej prędkości w dzień i w nocy?
Zawsze przy fotoradarach jadę ok. 9 km/h szybciej niż ograniczenie pozwala i jeszcze mnie nigdy w Polsce nie złapał (za to w niemczech tak, jak przekroczyłem o 6 km/h ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Ciekaw jestem, czy jak w dzień pojadę 69 km/h w zabudowanym to strzeli mi fotkę?
@knoor na krajowej 6, między Lęborkiem, a Słupskiem, w którejś wiosce jest fotoradar z ograniczeniem prędkości do 70km/h i rzadko kiedy, jak tamtędy przejeżdżałem ci przede mną tyle jechali, w 90% przypadków zwalniają do 50, czy nawet 40 km/h, tak na wszelki wypadek (°°
@knoor W #gdansk na Słowackiego przed dolnymi kamerami od pomiaru odcinkowego, który nie działa. Hamowanie do 50 no bo przecież kamery, fotoradar, ch wie co.
@Wajcha44 ja kiedyś myślałem ze jeden z fotoradarów ma ograniczenie 70km/h i zawsze tyle tam miałem na liczniku, po czym sie pokapowalem ze tam zaraz przed stroi znak 50, sprawdziłem na yanosiku i rzeczywiście mówił ograbiczenie 50km/h ale nigdy mi zdjęcia nie zrobiło, widziałem kiedyś filmik jak jeden policjantów mowil ze wszystkie fotoradary w Polsce sa ustawione żeby rejestrować wykroczenia dopiero po przekroczeniu 20km/h i zdaje sie to byc prawda