Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@knoor:
Bo ludzie pewnie myślą, że za wolniejszą jazdę to oddają punkty. A już szczytem jest fotoradar na Wisłostradzie, gdzie jest ograniczenie do 70 ale za fotoradarem jest znak 50 więc zwalniają do 35.
  • Odpowiedz
@knoor: najfajniejsze zjawisko dzieje się na wisłostradzie. Otóż jest tam tunel i przed tunelem jest fotoradar. Przed fotoradarem jest ograniczenie do 70 więc wszyscy zwalniają tam do 50, bo fotoradar xD natomiast przed tunelem jest już 50, ale że za fotoradarem to nikt nie jedzie więcej niż 70 <3
  • Odpowiedz
Orientuje się ktoś może, czy fotoradary w terenie zabudowanym aktywują się przy tej samej prędkości w dzień i w nocy?
Zawsze przy fotoradarach jadę ok. 9 km/h szybciej niż ograniczenie pozwala i jeszcze mnie nigdy w Polsce nie złapał (za to w niemczech tak, jak przekroczyłem o 6 km/h ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Ciekaw jestem, czy jak w dzień pojadę 69 km/h w zabudowanym to strzeli mi fotkę?
  • Odpowiedz
@knoor na krajowej 6, między Lęborkiem, a Słupskiem, w którejś wiosce jest fotoradar z ograniczeniem prędkości do 70km/h i rzadko kiedy, jak tamtędy przejeżdżałem ci przede mną tyle jechali, w 90% przypadków zwalniają do 50, czy nawet 40 km/h, tak na wszelki wypadek (°°
  • Odpowiedz
@Wajcha44: jako pizzaboy robiący na akord jeździłem licznikowe 70 km/h pod każdym fotoradarem. Któryś cyknął dopiero jak się zapomniałem i miałem koło 80. Niestety nie wiem ile dokładnie jechałem, bo mandat nigdy do mnie nie dotarł.
  • Odpowiedz
  • 0
@knoor W #gdansk na Słowackiego przed dolnymi kamerami od pomiaru odcinkowego, który nie działa. Hamowanie do 50 no bo przecież kamery, fotoradar, ch wie co.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wajcha44 ja kiedyś myślałem ze jeden z fotoradarów ma ograniczenie 70km/h i zawsze tyle tam miałem na liczniku, po czym sie pokapowalem ze tam zaraz przed stroi znak 50, sprawdziłem na yanosiku i rzeczywiście mówił ograbiczenie 50km/h ale nigdy mi zdjęcia nie zrobiło, widziałem kiedyś filmik jak jeden policjantów mowil ze wszystkie fotoradary w Polsce sa ustawione żeby rejestrować wykroczenia dopiero po przekroczeniu 20km/h i zdaje sie to byc prawda
  • Odpowiedz
@knoor: Tak samo przejeżdżając obok radiowozu(nawet nie,że stoją i suszą tylko po prostu stoi sobie radiowóz z policjantami w środku) niektórzy dostają sraczki i jadą 30 km/h nie wiem po co xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@knoor: ja najbardziej gniję z ludzi którzy zwalniają przed radarem skierowanym w drugą stronę, po czym przyspieszają jak go miną, w sferze rażenia xD
  • Odpowiedz