Wpis z mikrobloga

@Ganja-Man najglupszy sposób jaki może być. Weź go na męska rozmowę, pokaz mu narkomanów bez zębów na waszym osiedlu i powiedz, że albo będzie miał dobre życie albo skończy jak te śmiecie z bramy, do mnie by trafiło coś takiego...
  • Odpowiedz
@Ganja-Man miej pare pod ręką, jak przyjdzie zjarany to wtedy mu zrób. Nie ma co psuć zaufania, ale warto mu pokazać, ze jestes przygotowany na takie sytuacje żeby gnojek nie wyobrażał sobie za dużo ( )
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: @Shatter:
No patrz, dokładnie takie same słowa ja i rodzeństwo usłyszeliśmy od mojego taty (on zresztą od swojego usłyszał podobne) i:
- Ja alkoholu spróbowałem w wieku 16 lat, gdy 90% rówieśników było po pierwszym zgonie (którego do dziś nie miałem) i więcej niż 2-3 piwa wypiłem dopiero po 18'ce, z ganji zrezygnowałem po poczytaniu opisów, ostatecznie dałem się namówić dopiero w ramach prezentu na urodziny przyjaciela,
  • Odpowiedz
@Shatter:
- "Ćpania" względem marihuany, która zmienia percepcję mniej niż średnia dawka alkoholu? ;-)
- "Jeden zgon" znamienny, podczas gdy dobre 80% mężczyzn i spora część kobiet zalicza takowego co najmniej co którąś imprezę? ;-)

N-------i są niebezpieczne, tak samo jak leki, a więc "Omnia sunt venena, nihil est sine veneno". Tu jest tak samo jak np. z jazdą samochodem.
Jeśli osiemnastolatkowi zabraniasz jakichkolwiek wyjazdów "bo coś zarysujesz" to nie zdziw się, jak w końcu kupi własny pół-złom i owinie się na drzewie bo w końcu się dorwał, walnął gaz do dechy i oczywiście nie umiał
  • Odpowiedz
Po pół litra to większość ludzi umiera pod stołem, osobiście jointa porównałbym do dość szybkiego wypicia dwóch piw (podobny efekt rozluźniający), a nie widziałem nic co wyglądałoby gorzej niż efekt 3 piw. No chyba, że ktoś sobie wybitnie jaja robił, ale to można i na trzeźwo.
Nie porównuję uzależnienia do uszkodzenia samochodu tylko do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Poczytaj opisy wypadków, jeśli ktoś "owinął się na drzewie" to w 90% kończy się
  • Odpowiedz
@Shatter: ja nie będę z tobą dyskutował bo beton umysłowy hardo typie. zastanów się tylko nad tym że może jest coś pomiędzy namawianiem dziecka do ćpania a byciem nadgorliwym zgredem. przykładowo rozsądna edukacja nt. narkotyków a nie p---------e hurr durr nie ćpaj bo się zaćpasz ćpunie. taka gadka nic nie daje i to jest fakt.
  • Odpowiedz