Wpis z mikrobloga

@Mandarlin: Lepsze to niż fałszywa skromność i atakowanie innych, bo mają jakieś zainteresowania poza meczem, piwem, patostrimami i gesslerową xD Bo dziewczyny oczywiście nie mają.
  • Odpowiedz
@xandra: do Ciebie nie dociera że bije od Ciebie duma i nie jest to wynik jakiegoś komentarza wyrwanego z kontekstu.

@kompek: Wierzysz w bajki, które opowiadają ci szamani. Bajki których w żaden sposób nauka nie zweryfikuje. Piszemy dzięki nauce a nie modlitwom do zmyślonych przyjaciół. Dorośnij, jest XXI wiek. W żadnym wypadku nie atakowałam innego wykopka, chyba, że sprowokowana. Wytykanie innym oczywistych błędnych skojarzeń po prostu mam we
  • Odpowiedz
@xandra: uwielbiam space ambient praz synth, dzieki za wrzucenie bo ostatnio glodny jestem nowosci. Swoja droga chetnie bym zobaczyl prace na tworzeniem, wezcie to pod uwage!(chyba ze gdzies wrzuciliscie)
  • Odpowiedz
@Lord_Stannis: Dziękuje ;) Praca jest dość nudna, któreś z nas wymyśla sobie jakąś progresję akordów i ogólny zarys melodii, podsyła drugiemu i się kombinuje. Czasem od razu coś wychodzi, np melodia, czasem wymieniamy się i poprawiamy to i owo. Oczywiście są dyskusje, czemu akurat takie przejście w melodii, a nie inne. Z pewnością musimy popracować nad perkusją bo ta u nas leży. Z melodiami jest lepiej, są coraz bardziej rozbudowane
  • Odpowiedz