Wpis z mikrobloga

jakie ty masz doświadczenie w tym temacie?

@xandra: trzeba mieć jakieś doświadczenie, by móc coś opiniować? Rozumiem, że seriali, ani filmów, ani tym bardziej gier nie krytykujesz, bo sama nie nigdy takich nie zrobiłaś? Taka logika jak widzisz prowadzi donikąd. A po wtóre: odróżniam prywatę od konta internetowego - jak ogrom internautów starszej daty - nie podaję danych umożliwiających identyfikację

Może mnie czegoś nauczysz?

Przecież ty się niczego nie chcesz się uczyć. Wskazuje ci się, że mastering i mix leżą, to zamiast dziękować,
simperium - >jakie ty masz doświadczenie w tym temacie?
@xandra: trzeba mieć jakieś ...

źródło: comment_wa68F21G1YLGHUA7pTeMC6zkHf0PgEkp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
trzeba mieć jakieś doświadczenie, by móc coś opiniować?

@simperium: Przynajmniej szczątkowe, by zdawać sobie z tego że łatwe to nie jest.

Ciężko mi się do tego odnieść. Forów są miliony, nie wiem o jakich piszesz, a ogólnikami to można się przepychać miesiącami.

Konkrety mogę podesłać na
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Nie chcę się przesadnie wtrącać w tą moim zdaniem nie potrzebną dyskusję ale podkład muzyczny stworzony przez Paula A. Romero akurat pod względem kompozycji jest na bardzo wysokim poziomie (oczywiście zgodzę się że syntezowane instrumenty nie brzmią dobrze ale ciężko się do tego przyczepiać przy dawnych budżetach gier) szczególnie w IV części serii.
Widać tam wyraźne inspiracje chociażby Czajkowskim i to że kompozytor posiada bardzo dobrą znajomość harmonii muzycznej
  • Odpowiedz
@MrNobody567: słuchałam OST z HOM&M i przyznam, że są bardzo badziewne. Wiem z czego wynika jaranie się muzyką z tej gry. Ot dla fanów tego tytułu wszystko jest cacy, rozgrywka, gra i oprawa muzyczna. Do mnie nie trafia i jest wiele gier, które mają o niebo lepsze soundtracki, a przede wszystkim trafiające w mój gust.
  • Odpowiedz
@xandra: fajnie, że masz hobby, nie musisz przekonywać ludzi do tego, że jesteś spoko. W tym poscie z rana pojechałaś przegrywa a teraz przegrywy idą w odwet. Jesteś spoko, fajnie, że masz pasje więc proszę, nie dawaj sie wciągnąć w takie dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RoastieRoast ale ból dupska xD
Różowa ma jakieś inne zainteresowania, niż netflix i paznokcie i jest problem. Zada pytanie w obronie poprzedniej, co też ma zwykłe zainteresowania co ten co się czepia potrafi zrobić i się zaczyna XD
Narzekacie, że laski nie mają zainteresowań, podczas gdy wy również raczej nie macie czym się pochwalić
  • Odpowiedz