Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@orlando74: co z tego ze potwierdził skoro wciaz lin sie trzymał zamiast wracac na środek i kontynuować.
Yyy panie śledziu, ja potwierdzam ale postoje se
tu chwilkę i przemyśle moj następny krok dobrze? Śledź kiwnął glową i przyniósł mu stolek. AJ na nim usiadł zamyślony. Publicznosc tez usiadła a Ruiz miedzy czasie wzial komórkę od trenera i zamowil sobie wiaderko z kfc...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@orlando74: jest określona procedura określająca czy zawodnik jest zdolny do dalszej walki. Joshua mimo ze stał starcił kontakt z rzeczywistością i nie podniosł rękawic na komendę sędziego potwierdzając gotowość.
  • Odpowiedz
@wcudzymslowiu: Chodziło mi o to iż Pan ura bura szef podwóra, sztucznie promowany w UK sądził, że tą walkę wygra gładko i przyjemnie, bo co taki nalaniec może mu zrobić, jak widać z lekka się pomylił:). Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@pan_wilkora a ja właśnie napisałem, że wątpię żeby tak było. Za dużo do stracenia, żeby myśleć, że ta walka będzie łatwa. Joshua walczył źle. Nie jest sztucznie promowany. O Lenoxie tak raczej nie powiesz, a przecież Hasim Rahman w ich pierwszej walce go usadził. Zbyt proste myślenie masz na temat boksu. Pozdrawiam również.
  • Odpowiedz
spokojnie, rewanż zaplanowany na październik/listopad w Anglii :) Antka nabija koksem, żeby wytrzymał, Ruiza przekręca, a historie przepiszą na kontuzje i wypadek przy pracy :) co nie zmienia faktu, brawa dla Ruiza :)
  • Odpowiedz