Wpis z mikrobloga

-37,09 - 5,12 - 9,30 = -51,51

Zrobiłem sobie prezent na #dziendziecka i dlatego #chwalesie :) Moje pierwsze #rolki, ogółem praktycznie pierwsze kilometry na rolkach w życiu, mam nadzieję że będzie ich wiele. Szło nie najgorzej, doświadczenie z łyżew pomaga, nawet coś tam nawet T-stopa próbowałem :-P

Pytanie przy okazji, czy w #krakow są jakieś szkółki rolkarskie? 24 lvl na karku i staram się już nie połamać w życiu, toteż parę lekcji nie zaszkodzi :)

#rolkomaraton #ruszkrakow
Pobierz
źródło: comment_m4zannvrN0U6QgjCtQcW3at3qPpgeMoS.jpg
  • 26
@Visher: naRolki.Kraków, mega polecam. Kamil nie dość, że Cię nauczy to jeszcze zarazi pasją do tego sportu tak, że będziesz chciał jeździć codziennie. :)
@Stekso_: co za dzban z Ciebie. xD w sumie to też wpadnij na lekcje do Kamila, na grupie agresywnej na skate parku jeździ Pani 50+ która dopiero w takim wieku zaczęła jeździć. No ale jak się ma już 24 lata to przecież nie ma szans się nic już nauczyć i najlepiej siedzieć w swojej piwnicy i nic nie robić. ¯\_(ツ)_/¯
-37,09 - 5,12 - 9,30 = -51,51

@Visher:
Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Możesz od razu zmienić tag #rolkomaraton na #rolki, edytując swój wpis.
Na tagu #rolkomaraton odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o rolkach, nie związanych bezpośrednio z rolkomaratonem używaj tagu #rolki.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój