Wpis z mikrobloga

  • 1161
Kurdebele Mirki jaka akcja w moim bloku.

Mój sąsiad z naprzeciwka uwielbia gadżety, wydaje na to masę kasy (wydał parę koła tylko po to by mieć kamerkę w wizjerze w drzwiach w jakości 4k, obok tablet w sumie #!$%@? wie po co). Niedawno kupił sobie drona którym po pracy lata pod blokiem bo z reguły wraca późno. Dziś o dziwo miał wolne więc się nim zabawiał, jednak latał blisko okien, a że dron też ma kamerkę to nagrywało się, co ludzie robią w domach. Jeden z sąsiadów tak się #!$%@?ł, że wyszedł na balkon i rzucił kapciem w tego drona, który po kontakcie z obuwiem domowym #!$%@?ł się na betonie. Zaczęli wyzywać się do #!$%@?ów bo sąsiad uznał, że mu nagrywa co w domu robi XDDD Najlepszy był gadżeciarz bo wyciągnął torbę zip lock i włożył tego kapcia do torby i cały obśliniony z nerwów zaczął się drzeć "mam nagrane jak moje mienie #!$%@?, ja tego kapcia jako dowód zabieram i się w sądzie nie wypłacisz #!$%@?" XDDDDDD


Zobaczymy co będzie dalej, jak ktoś będzie ciekawy to dam znać jak się dowiem co będzie dalej

#gownowpis #heheszki ##!$%@? #takbylo #sasiedzi #drony
  • 43
  • Odpowiedz
@mikelike #!$%@?. Mowa była że możesz nagrywac. Zobacz na jaki komentarz odpowiedziałem. Fin Fin też się #!$%@? chowają zd Napisałeś że nie ma prawa zakazującego nagrywania okna Janusza. #!$%@? napisałem że takie prawo jest a Ty się plujesz i ad personam. W skrocie- tak jest zakaz nagrywania okna Janusza a Twoja ściana tekstu nie udowadnia że jest inaczej. Freethinker xd

PS. Debile nie sprawdzają można pić i mieć wartości xd
  • Odpowiedz