Wpis z mikrobloga

Odpowiedź Sekielskiego na wysrywy #konserwy apropo sprzedaży koszulek.

Gdybyśmy chcieli zarobić na „Tylko nie mów nikomu” to sprzedalibyśmy licencję za gruby hajs. Włączylibyśmy reklamy na YT, dołączyli tablice sponsorskie i dzisiaj pili szampana gdzieś na słonecznym wybrzeżu. A tak się składa, że film emitujemy bez reklam, a licencję telewizjom dajemy za „uścisk” dłoni prezesów. I co z tego, przecież i tak jesteśmy złodziejami.

Gdybyśmy chcieli zarobić na T-shirtach z „Tylko nie mów nikomu”, to wzorując się na tym całym „pseudopatriotycznym” biznesie tekstylnym wykorzystującym symbole Powstania Warszawskiego, podobizny Pileckiego, Karskiego i innych naszych bohaterów - wprowadzilibyśmy tę odzież za… dajmy na to symboliczne 100 zł. Dokładnie tak jak nasza „konkurencja”. My jednak mamy inny, przebiegły model biznesowy i sprzedajemy je za 3 i pół dyszki. Logiczne, prawda?

Do tablicy wywołują nas również niektórzy duchowni. Tak sobie myślę, że byłoby niebywałym żartem, gdyby przedstawiciel organizacji systemowo tuszującej te ohydne przestępstwa skutecznie wpłynął na nasze działania. W jakimkolwiek zakresie. Gdzie byli Ci duchowni, gdy przez lata ich koledzy bezkarnie gwałcili, molestowali i ukrywali te czyny??? Co przez długie lata zrobili dla pokrzywdzonych??? Siedzieli z podkulonymi ogonami?

A więc szanowni hipokryci. Zacznijcie zbawianie świata od głębokiego wejrzenia we własne, lustrzane odbicia.


#neuropa #tylkoniemownikomu #bekazkatoli #sekielski
Pobierz Grandek - Odpowiedź Sekielskiego na wysrywy #konserwy apropo sprzedaży koszulek.


...
źródło: comment_mc1waezHOZFxuuNJWXmy4IRjHHurfh3k.jpg
  • 30
wprowadzilibyśmy tę odzież za… dajmy na to symboliczne 100 zł. Dokładnie tak jak nasza „konkurencja”. My jednak mamy inny, przebiegły model biznesowy i sprzedajemy je za 3 i pół dyszki. Logiczne, prawda?


@Grandek: Trochę głupi argument, bo różnica w cenie może wynikać głównie z jakości materiału czy też miejsca produkcji. Np koszulki wykonane w Polsce będą miały wyższa cenne niż te zamówione w Chinach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grandek: Nie wiem, chodzi jedynie o to że ten argument jest głupi. Bo samo porównywanie ceny bez porównania wymienionych przez mnie wyżej rzeczy jest bez sensowne.
Dodatkowo to raczej nie sekielski ustali cenę bo w podobnej cenie są też inne koszulki w tym sklepie. https://www.oddeskidodeski.pl/kategoria-produktu/gadzety/
Więc cena raczej jest pochodną jakości produktu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ekki: Dla reklamy i szerszej promocji filmu, ludzie którzy to oglądali czują się na tyle wstrząśnięci że chcą jakoś pomóc i chcą by więcej osób miało świadomość jak działa mafia kościelna.
@kulass: Szukałem dokładniejszych danych nt. tych koszulek (producent, materiał - czesana bawełna). Normalna cena to kilkanaście zł za sztukę. Załóżmy, że zeszli z ceną do 10 zł/szt. Nadruk 10-15 zł, zależy od techniki. Nie jest powiedziane, że ten sklep sprzedaje je bez zysku, tylko Sekielski robi to niekomercyjnie. Przy takich kosztach (sama produkcja 20 - 25 zł, obsługa sprzedażowa sklepu), zarobek Sekielskiego jest minimalny, albo zerowy.