Wpis z mikrobloga

Bardzo mądry cytat Pana Sasiedzi na forum SU

Niżej upaść chyba się nie da już więcej. Krótkotrwały zarobek przesłania późniejszy okres w którym dziewczyna więcej straci niż zyska. Teraz to już nikt nie będzie jej dymał po Rafatusie, chyba tylko desperat po dwóch litrach spirytusu. Godność ludzka spadła coraz bardziej, brak szacunku do samych siebie. Rzygać się chce jak człowiek na to patrzy.

#rafatus #patostreamy
  • 20
@Slonikakrobata: możliwe nie znam SU
ale wypowiedzi są takie:

Kitty dokonała rzeczy pozornie niemożliwej - upadła niżej w hierarchii szołapa niż Hard, do tej pory naukowcy myśleli, że to jest niewykonalne bo NIKT nie jest gorszy niż Hard, NIKT! A tu proszę, środa wieczór i takie zaskoczenie...

Jeżeli nawet ktoś taki jak Hard mówi ci, że twoje zachowanie na SU to obraz nędzy i rozpaczy to już wiesz, że chyba przekroczyłaś
@Mamiser: Też nie mam pojęcia, ale widocznie fetyszystów nie brakuję w pl. Ten portal bardzo długo istnieje, sam z 6 lat temu obczajałem o co chodzi i dziwiłem się, że ludzie sypią nie mała forsę na takie gówno. Widać interes się kręci dalej. Wybielanie czy nie to występ z azorem należy do najniższej kategorii upodlenia.