Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 595
67/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Mafia

Data wydania: sierpień 2002
Platformy: PC, PS2, XBox
Gatunek: TTP

Opis: Najlepsza gra gangsterska jaka została wydana. Takie moje zdanie, klimat lat 30 do tego te samochody i ta porywająca historia. Nie to co teraz trzecia odsłona z czarnym bohaterem a tfu na to. Druga odsłona nie złapała mnie tak za serce jak jedynka. Pomyślcie jesteście zlotówo i robicie zlecenia do najgorszych dzielnic bo się nie boicie i nagle zostajecie gangsterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,1
Gry-online: 9,4

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 67/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Mafia

Data wydania: sierpień ...

źródło: comment_52O2voI59LmXIfNVXv5VUZJMz4iGB1kD.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Krx_S: fabuła 10/10, najgorsze że po jej ukończeniu nie było co w sumie robic. A co do dwójki, to w #!$%@? rzeczy z niej wyrzucili czego nie mógł znieść jeden z głównych pracujących w zespole, Daniel Vavra który #!$%@?ął to wszystko i odszedł ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Krx_S: przeszedłem 2 dni temu dwójkę i zastanawiam się nad trójką, ale widzę że chyba nie ma sensu :( Pierwsza część to był fabularny majstersztyk. Scenariusz nie tyle nadawał się na grę, co byłby z tego świetny film! :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@Krx_S: cutscenka z misji gdzie ubijamy targu na alkohol na parkingu piętrowym a nagle przyjeżdżają ludzie Morello i wszyscy zaczynają #!$%@?Ć do siebie nawzajem to mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co ciekawe otwarty świat w Mafii 1 nie był otwarty cały czas. Jak zaczynała się misja potrzebująca jakiejś większej liczby detali to wczytywany był tylko kawałek miasta + to co było potrzebne bardziej szczegółowe. Wtedy nie dało się pojechać w inne miejsce.
A misja z samochodem wyścigowym była jeszcze trudniejsza jak grało się w 10-15FPS.
  • Odpowiedz
  • 29
Ciekawe było to, że Don Morello można było utluc na 3 różne sposoby. Zestrzeliwujac samolot na lotnisku, spychajac samochód z mostu, lub po prostu zabijając go podczas ucieczki samochodem.
  • Odpowiedz