Wpis z mikrobloga

Czy sprostowania fejków powinny się pojawiać na stronie głównej lub informacja o wykopaniu takowego być rozsyłana do wykopujących w formie wiadomości prywatnej?

@a__s @m___b

#neuropa #4konserwy #wykop #pytanie #moderacjacontent
jaqqu7 - Czy sprostowania fejków powinny się pojawiać na stronie głównej lub informac...

źródło: comment_AJl3tu7P8MEvDqky0cfxaf8rfILsLbfM.jpg

Pobierz

Jak w treści

  • Specjalne znalezisko na głównej + PW 65.4% (844)
  • Tylko znalezisko 7.4% (96)
  • Tylko PW 10.3% (133)
  • Powinno zostać tak jak jest obecnie (belka) 4.5% (58)
  • Jestem pelikanem, łykam wszystko 12.4% (160)

Oddanych głosów: 1291

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio moderacja usunęła prawdziwe znalezisko jako fejk nius o matkobiciu przez Biedronia.


@Volki: A to nie było przypadkiem tak, że wpłyną akt ostarżenia, ale ostatecznie niczego Biedroniowi nie udowodniono? Nie śledziłem sprawy jakoś wybitnie.

Zresztą, tak samo zniknęło znalezisko z drugiej strony - po zaledwie jednozdaniowym oświadczeniu CBA, że nie ma żadnej afery podkarpackiej z protekcją służb nad sutenerami.

Prawda jest taka, że Moderacja jest w swojej nieudolności bezstronna. Tego
  • Odpowiedz
@Volki: Dodam tylko, że mi osobiście ciężko oceniać taką sprawę, bo za mało informacji tak, czy siak posiadamy w wyniku braku akt. Plus tego typu sytuacje z domów, gdzie jeden z rodziców jest alkoholikiem są niezwykle skomplikowane.
  • Odpowiedz
  • 2
@jaqqu7 Czytaj cały wpis. Postępowanie zostało WARUNKOWO umorzone. Aby móc wydać wyrok warunkowo umurzający, sąd musi stwierdzić winę.
  • Odpowiedz
@Volki: Ok, ale to wciąż oznacza, że okoliczności przemawiały za Biedroniem, iż zdarzenie nie było kierowanie rozmyślną chęcią wyrządzenia krzywdy ¯\_(ツ)_/¯

Jak pisałem - sprawa dotyczy domu, gdzie mamy agresywnego ojca alkoholika, więc ja wciąż podchodziłbym z dystansem.
  • Odpowiedz
  • 1
@jaqqu7

Ok, ale to wciąż oznacza, że okoliczności przemawiały za Biedroniem, iż zdarzenie nie było kierowanie rozmyślną chęcią wyrządzenia krzywdy

Okoliczności są takie, że został oskarżony o przestępstwo znęcania i lekkiego uszkodzenia ciała, zaś sąd stwierdził słuszność tego aktu oskarżenia, więc mówienie, że nie kierował się chęcią jest sprzeczne z faktami.
  • Odpowiedz
@Volki: Nie mylmy tutaj okoliczności, czyli co doprowadziło do zdarzenia i perspektywy z jaką należy na to patrzeć z samym faktem, że do tego doszło.
  • Odpowiedz