Wpis z mikrobloga

  • 1
@a7xksi a szkoda gadać XD szukałam czegoś na szybko, znalazłam ogłoszenie, że praca na produkcji, typowo fizyczne. Planowałam tam zostać miesiąc i szukać czegoś lepszego ale po jednym dniu uciekłam XD
  • Odpowiedz
  • 2
@a7xksi daj spokój XD obiecywali gruszki na wierzbie, możliwość szybkiego awansu. Okazało się, że praca jest w hałasie 85 dB, na hali jest 30 stopni w nocy (więc w dzień pewnie z 5 więcej). Do tego 99% załogi to Ukraińcy, którzy nie byli zbyt mili łącznie z kierowniczka, która pierwszego dnia mnie #!$%@?ła, że im dezorganizuje pracę bo się uczę XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Spajkodron3000 to nieźle. Generalnie każdy w życiu musi przejść przez gównopracę :D ja to nawet kiedyś przez przypadek szklarzem byłem przez chwilę, choć nie mam o tym pojęcia :D albo pracowałem w sklepie ogrodniczym, choć nie miałem żadnego kwiatka w domu xd
  • Odpowiedz
  • 4
@balbezaur jeden chłopiec urodził się z siusiaczkiem malutkim a drugi z ogromnym, zajebistym. Spytasz który jest szczęśliwy? Żaden, jeden ma padaczkę a drugi jeździ na wózku
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaiborr powiedziałam, że odchodzę. Ze mną były 2 inne dziewczyny, też nowe i też stwierdziły, że odchodzą. Babka coś #!$%@?ła pod nosem, zaprowadziła nas do kierownika. Powiedziałam, że nie chce tu pracować, na hali jest za duszno i głośno przez co jest mi słabo. Stwierdził, że ok i tyle.
  • Odpowiedz