Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Migfirefox: moja żona miała kiedyś zajawkę na telefony z klawiaturami. Wcześniej miała Alcatela, taką jakby puderniczkę. Ale nie na Androidzie. I bez ekranu dotykowego. Byl jeszcze Samsung corby, w którym przewijanie ekranu dotykowego działało w drugą stronę. Z androidowych, poza flipout to jeszcze HTC cha cha z tak żałośnie mała dostępna pamięcią, że zainstalowanie kilku apek kończyło możliwości telefonu. Później były BlackBerry.. aż w końcu się poddała i przeszła na
  • Odpowiedz
@Migfirefox flipout miała moja dziewczyna - ciekawy projekt, ale parametry słabe.
Ja miałem milestone 2 - genialny telefon moim zdaniem. Zwłaszcza dla ludzi z grubymi paluchami jak ja, pisanie to czysta była przyjemność
  • Odpowiedz
@matiasi: ano faktycznie xD. To było tak dawno temu. Pewnie zapamiętałem że windows, bo miałem jakąś skórkę windowsową. Ale telefon i tak był kozak
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: TI OMAP3410 którego da się podkręcić do 1,2GHz, i 512 MB RAM.
@Francisco_dAnconia: Sprzętowa klawiatura to czyste złoto.
@EmixPL: O to to. Teraz mam zajebiście wyglądającego Huaweia, ale i tak siedzi w szarym etui, bo sam zsuwa się ze stołu, a naprawa obu szklanych paneli jest droga xD
@kidi1: Ja miałem G500 (fajnie można było wykorzystać czytnik linii papilarnych pod ekranem jako kontrolę
  • Odpowiedz