Wpis z mikrobloga

@jaktrwogatonawykop: nie chcę wyjeżdzać na stałe tylko dorobić parę miesięcy, w UK teraz problem z Brexitem, więc tam pchać się nie chcę, a do USA, też sensu nie ma na taki okres.
Ale spodziewałem się tego, że znajdą się tu zaraz osoby, które nie pomogą, a będą próbowały zabłysnąć komentarzem.
@janekUFC: Jestem od wykopowych porad a nie od zalatwiania roboty ¯\_(ツ)_/¯ Moim zdaniem NL jest kiepskie jak chcesz sobie tylko dorobic. No chyba ze zalezy Ci na jaraniu ale wtedy nie marnuj naszego czasu pytaniami o porady bo i tak tego argumentu nic nie przebije.
@JohnReese: bardziej chodzi mi o stosunek ludzi, w Holandii byłem, wiem czego się spodziewać,a o Niemczech słyszałem wiele złych opinii o podejściu ludzi do Polaków. Z tym załatw mi robotę to był żart i tak doceniam Twoją chęć pomocy.
@janekUFC: Nie mieszkalem nigdy w Niemczech ale w NL lekko tez nie ma. Niemcy sa blizej Polski, maja mniejsze ceny, jezyk ktory chyba latwiej ogranac i ogolnie kulturowo sa bardziej podobne do Polski. Niemcy ktorych spotkalem w NL byli bardzo mili ale moze to przez Holendrow ktorzy i dla mnie i dla nich zbyt mili ni ebyli.

EDIT: Teraz doczytalem ze jezyk tylko ang, no w NL jednak lepiej mowia po