Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie wiedział, to tak, ten sposób trzymania lutownicy jest intuicyjny by zwiększyć precyzję. Poniżej przykład kilku modelek i modela, dla których jest to oczywiste. Przy czym lutownica jest dla nich tylko rekwizytem i oni nie muszą wiedzieć, która część się nagrzewa. Podobnie jak autorzy zdjęć (zakładam, że nie są one tego samego autora). I bynajmniej nie wchodzi tu w grę #logikarozowychpaskow ponieważ autorem zdjęcia po prawej jest mężczyzna (znam historię tego zdjęcia).

Kolega @crest widzi tylko to co oczywiste na pierwszy rzut oka, a więc osobę, która w głupi sposób trzyma zimną lutownicę. I oczywiście nie ogarnia tego, co jak zgrabnie ujęła to @agaciksa: dostrzeże i zrozumie dziecko. Ponieważ @crest nie poświęcił ani sekundy na analizę tego zdjęcia, by odgadnąć dlaczego ono właśnie takie jest.

Wcale mnie to nie dziwi w kontekście tego, iż @crest chwalił się głosowaniem na PiS. Wcale mnie też nie dziwi, że nie miał odwagi mnie do swojego durnego wpisu zawołać, wyborcy PiSu RiGCZem nie grzeszą. A perełką na torcie jest postawa @crest który uparcie twierdził, że w całej UE są programy socjalne podając link do listy zawierającej... 4 państwa z UE i 3 z poza niej, a by dopełnić czarę goryczy kazał mi szukać źródeł potwierdzających SWOJE TEZY!

Ja ciebie @crest zawołałam, i mam nadzieję, że swój głupi wpis https://www.wykop.pl/wpis/41587979/ usuniesz, chyba że dalej chcesz się kompromitować swoją ignorancją.

@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: @Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: @Fafnucek: @Napojbezalkoholowy: @Panczenisci: Wołam do wyjaśnienia.

@alvaro1989: Jakieś przykłady potwierdzające twoje słowa?

#heheszki #bekazpisu
xandra - Gdyby ktoś nie wiedział, to tak, ten sposób trzymania lutownicy jest intuicy...

źródło: comment_rTKiJzD48ABzURY1gBglQxtN8yWMaKBV.jpg

Pobierz
  • 74
@xandra: poważnie?
do debilnego trzymania lutownicy dorobiłaś ideologię polityczną? i z tego, że gość głosował na pis wyciągasz wnioski?

xD

a tak poważnie - jak wsadzisz modela do samochodu po drugiej stronie niż kierownica to nie będziesz chyba twierdzić, że model nie musi wiedzieć gdzie siedzi kierowca?
tym bardziej, że zorientowanie się w tym zajmie około 10 sekund :D
wystarczy włączyć lutownicę
zdjęcia są debilne - koniec, kropka
chyba że dalej chcesz się kompromitować swoją ignorancją.


@xandra: Ale Ty tak na serio? Ktoś dał dupy w sesji fotograficznej i to ma być usprawiedliwienie błędu? Jeszcze jakaś mało rozgarnięta istota zobaczy takie zdjęcia w internecie i później gotowa się poparzyć taką lutownicą. Tym wpisem Ty bardziej starasz się naginać rzeczywistość pod swoją tezę.
@xandra: XDDDD ewolucja sprawiła, że człowiek potrafi wyczuć zagrożenie, które może być dość oczywiste, więc jeśli dla ciebie jest to intuicyjne może okazać się, że będziesz nominowana to przyszłej nargody darwina. Sprawdzanie kwasu siarkowego palcem też jest intujcyjne, bezbarwy, bezzapachowa ciecz wyglądająca jak woda. Po drugie. Twoimi agrumentam jest fakt, że zdjęcie robił mężczyzna (XD!) więc to nie jest #logikarozowychpaskow Po drugie @agaciska napisała tak ułomne, pozbawione jakiekolwiek sensu, wypełnione słowami,
@xandra: oczywiście masz rację z tą teoria, bo lutownicza to nie jest #!$%@? piła z ostrą powierzchnia czy coś tak oczywistego jak samochód, ale..

No właśnie, ale.. Dorabianie do tego ideologii politycznej jest na takim samym poziomie co dorabianie ideologii szowonistycznej do zdjęcia z lutownica.

Także tego
@xandra bardzo lubię napisać coś pozytywnego o PiSie, i widzieć jak osoby które na każdym kroku podkreślają jakie to są wykształcone, zmieniają się nie do poznania i wychodzi ich prawdziwe oblicze. Osoby które tak bardzo walczą o demokrację, tolerancję i równouprawnienia, nie mogą znieść tego, że ktoś może mieć inne zdanie niż oni. @Annaroth