Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oglądaliście jak Metzen mówi o #gwiazdowski i dlaczego taki projekt polityczny się nie uda?
Mimo całej sympatii do merytorycznej kampanii Gwiazdowskiego i jedynego sensownego kandydata dla mnie to słuchając Metzena ciężko wieżyc w podowzenie PolskaFairPlay

#polskafairplay #polityka
Krzyshake - Oglądaliście jak Metzen mówi o #gwiazdowski i dlaczego taki projekt polit...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stjimmy: nie mowie o wkładzie Metzena w wynik bo nie mam takiej wiedzy tylko o tym co mówi o Gwiazdowskim dlaczego się nie udało. Jeżeli jesteś wyborca pfp to lubisz merytoryke także używając merytorki na podstawie tego filmu powiedz mi z czym się nie zgadzasz i dlaczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CytrynowySorbet: wlasnie sam pokazałeś ze jesteś szurem jeżeli nawet nie wysłuchasz co ktoś mówi a wydajesz werdykt. Lubisz merytoryke Gwiazdowskiego to jej używaj sam a nie gadasz głupoty.
  • Odpowiedz
Lubisz merytoryke Gwiazdowskiego to jej używaj sam a nie gadasz głupoty.


@Krzyshake: jestem tak samo przeciwko Gwiazdowskiemu, jak i Mentzenowi.

wlasnie sam pokazałeś ze jesteś szurem jeżeli nawet nie wysłuchasz co ktoś mówi a wydajesz werdykt

Kawałek słuchałem. Mówił o Gwiazdowskim z pogardą, że on to wszystko robi źle, a oni zajebiście, bo korzystają z najlepszych światowych standardów. I te światowe standardy jakoś im nie pomogły przez błazenadą.
  • Odpowiedz
@Krzyshake: Nie no fajnie, fajnie, ale okazało się, że jednak nie zadziałało, jak sobie to szpec wymyślił. W dodatku jakbym chciał partii po pierwsze skutecznej głosowałbym na PiS. Wrzucenie debilizmów i przeróżnych obrzydliwych ludzi bo to się sprzeda, to chybiona idea. Powiedzmy, że to działa, więc wchodzą szury budzące emocje, i mamy tylko jeszcze bardziej rozemocjonowaną politykę, jeszcze niższy poziom społecznej dyskusji, no dobry plan.
Gwiazdowskiemu zabrakło emocji, zgoda, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Another_One: to ze politycy robią szopkę żeby się sprzedać nie znaczy ze ustawy które będą zatwierdzac i rzeczywiście wpływać na nasze życia mają być złe.
Wybory wyborami to co widzisz w tv to nie to samo co w kuluarach faktyczne decyzje na pewno będą inne a nie batozenie gejów itp
  • Odpowiedz
to ze politycy robią szopkę żeby się sprzedać nie znaczy ze ustawy które będą zatwierdzac i rzeczywiście wpływać na nasze życia mają być złe


@Krzyshake: Politycy może i tak, ale szury które Mentzen zebrał cholera wie.
  • Odpowiedz