Wpis z mikrobloga

Jeden głos nic nie zmieni więc po co mam iść na wybory?


Wybory do PE pokazały, kto będzie decydował o waszej przyszłości w wyborach do sejmu. Lenie i nieroby bez wykształcenia, ludzie niepotrafiący samodzielnie myśleć, oraz emeryci przesiąknięci telewizyjną oraz kościelną propagandą, która już dawno przebiła propagandę w rosji.

I to wszystko za marne 500 zł.
Testo miał rację.

#wybory #polityka
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pd1010: Jeśli chodzi o reprezentowanie rolnictwa (nie wsi) to najlepszym rozwiązaniem nie jest partia skierowana tylko do takich wyborców ale ogolnokrajowa organizacja zrzeszająca rolników. Daje to możliwość współpracy z każdym rzadem niezależnie od wyniku wyborów.
  • Odpowiedz
I takie proporcje masz we wszystkich więzieniach w Polsce...


@ryszard_sieradz: nikogo nie powinno dziwić, że w zakładach karnych ludzie głosują przeciwko partii, której filozofią polityki karnej jest jak najsurowsze karanie, za wszystko, celem pokazówkowej sprawiedliwości społecznej. Oś "pis-antypis" w takich komisjach jest wywrócona na głowie, ale reszta zgodna z rozkładem w całej populacji.
  • Odpowiedz
@ytong1918: większość z tych, którzy nie głosują, gdyby poszli i tak oddaliby głos na jedną z dwóch opcji, które reprezentują najwyższe słupki w sondażach. Tak, p0lacy są aż tak głupi. Mój głos na Gwiazdowskiego nie zmieniłby nic. To wszystko trzeba r----------ć w p---u. Jedna lista i zniesienie progu wyborczego. A teraz to bawcie się sami w tej piaskownicy z gównem.
  • Odpowiedz
@mjnck:

zabawnie jest patrzeć na intelektualne wygibasy, byleby nie przyznać, że największa PATOLOGIA głosowała na KE

Patologia społeczna - definicja, rodzaje, charakterystyka. Termin patologia pochodzi od greckiego słowa „pathos”, które oznacza cierpienie. Początkowo był on używany tylko do określania chorób ciała, w XIX wieku zaczęto go jednak używać także do określania różnych dysfunkcji społeczeństwa.


Także tego, patusie.
  • Odpowiedz
@pd1010: Tylko z PiSem na podkarpaciu (przynajmniej w mojej okolicy) jest tak ze oni faktycznie cos tu robia i ładują pieniadze w rozwoj miejscowosci, czego poprzednicy nie robili. Nie dziwie sie ze ludzie z wiosek glosuja na PiS i nie chodzi tu o ich wyksztalcenie nic a nic.
  • Odpowiedz
@ryszard_sieradz: Która część tej definicji określa więźniów?
Bo moim zdaniem większą dysfunkcją jest pasożytowanie na 500+ niż posiadanie owoców kwiatka (między innymi za to w Polsce ludzie siedzą w więzieniach).

Także tego, patusie.


No najlepiej na koniec zwyzywać, zamiast używać logicznych argumentów, typowy prawak jest typowy.
  • Odpowiedz
@SpookySkele: Mireczku u mnie w rodzinnym mieście na podkarpaciu jest zasadniczo odwrotnie z pisem. Odwalili ustawioną akcję z CBA by posadzić wtedy panującego prezydenta, wiedzieli że chłop ma wysokie szanse na wygraną, więc wykorzystali lokalnego przedsiębiorcę który chce konkurować z wszystkimi pasażami handlowymi itd. przez lata panowania wcześniej robili przekręty na przetargi oraz wykup mieszkań ale tego nikt się nie przyczepi bo jak można atakować pis itd. Przebitka w samym
  • Odpowiedz
@ytong1918: a kto inny miałby rządzić? Słucham bo widzę ze wszyscy tu p------a jak potłuczeni te same frazesy. Kto jest alternatywa? Tylko proszę cię nie wyjeżdżaj mi z ta konfederacja bo to jest jakiś żart.
  • Odpowiedz