Wpis z mikrobloga

Jeden głos nic nie zmieni więc po co mam iść na wybory?


Wybory do PE pokazały, kto będzie decydował o waszej przyszłości w wyborach do sejmu. Lenie i nieroby bez wykształcenia, ludzie niepotrafiący samodzielnie myśleć, oraz emeryci przesiąknięci telewizyjną oraz kościelną propagandą, która już dawno przebiła propagandę w rosji.

I to wszystko za marne 500 zł.
Testo miał rację.

#wybory #polityka
  • 67
@ytong1918: Brak alternatywnej partii na wsi. Na wsiach może mieć PiS poparcie na poziome 90 %. Pis wciągnął głosy PSL. Nie ma partii takiej jak Samoobrona kiedyś. Żadna inna partia nic nie reprezentuje dla wsi. Niestety do prostych ludzi przemawiaja tylko argumenty emocjonalne, co PiS z pomocą kościoła robi perfekcyjnie. Tam większość ludzi nie myśli co będzie jutro. Dzisiaj mam pieniądze - zajebiście, jutro - będę martfić się o to jutro.
@Ramone: Ulga podatkowa na dzieci była za PO również. Teraz niestety nie ma tak odważnej partii, która by zabrala 500 +. Kiedyś obietnice wyborcze szły w różne inwestycje, a teraz wyścig o rozdawnictwo. PiS miał farta, że trafił w okres najlepszej koniunktury od lat. A nieogarnięci myślą, że to zasługa rządu PiS.

Ja chciałem tylko napisać, że bez partii wiejskiej lub poważnego kryzysu finansowego ( 100 zł warte 10zł ) nie
@pd1010 w punkt, siostra i szwagier żelazny elektorat. Żadnych oszczędności, co zarobi dziś to wyda na bieżące zakupy i tak od kilku lat. Do tego bogobojność... Misją i celem życia kobiety jest wychowanie dzieci i siedzenie w domu. Dodam że całej dwójki dzieci które już są dorosłe. Nie zmienia to faktu że kobieta siedzi w domu i całe dnie spamuje na FB jaki PiS jest fajny i jak to bardzo się poświęca