Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: ale kuriwsz logikę. Wziąłeś dwie przypadkowe osoby, dowaliłeś do tego wydumaną tezę a potem jeszcze rozszerzyłeś ją na "stado".

Gdy @pan-bartolomeu-dias: w zasadzie zrobił to samo to opisałeś mu:

Doprawdy? Jestem katolikiem. Masz dowody na to, że tuszowałem pedofilię w kościele? W takim razie powinieneś je przedstawić i mnie oskarżyć.


Ehh ()
ale kuriwsz logikę. Wziąłeś dwie przypadkowe osoby [...]

@Kryspin013: Wziąłem osoby, które plusują wpisy wyśmiewający katoli i wpis piętnujący wyśmiewanie stylu życia innych. Możesz sobie sprawdzić. W kolejności alfabetycznej zaczyna się tak:
abaac, alkan, Ancymoon1, AtoMan, biauywilg, Brunuser, chanelzeg, CKNorek, CoZrobilesKasujTo, czekanski1 ...
To jest to dwójmyślenie.
@zakowskijan72: Dalej się z tobą nie zgadzam, ale przynajmniej masz wyliczenia, które zrobiłem z ciekawości.

sed 's/, /\n/g' wpis1 wpis2 | sort | uniq -c | sort -n -r
2 Zuchwaly_Pstronk

2 ziomkus

2 zgroza199

2 zgred

2 zawodowi3c

2 WykopQ

2 Wulfee

2 Wrath_of_the_Tyrant

2 Wirdo

2 wilkuwdz

2 wikunia314

2 VCO1

2 tmr

2 theboo

2 szzzzzz

2 sujka

2 Smaleczjablkiem

2 SirKacperos

2 shitty_support

2 sell_your_soul

2 salvador_w_dali
no ale żeby być katolikiem to nie wystarczy wierzyć wiesz?


@pan-bartolomeu-dias: Tak a to ciekawe. Bo równie dobrze na tym portalu spotkasz dużo osób, które nawet napiszą, że nie musisz wierzyć a wystarczy, że wyznajesz podobne wartości co chrześcijaństwo by być katolikiem/chrześcijaninem.
@zakowskijan72 jak naprawdę mam gdzieś jak ktoś wyglada i jak się ubiera (chyba ze to śmierdzący zul obok mnie w autobusie) to wyśmiewanie ideologii jest obojętne. Przykro mi ze niektóre osoby tak się zżyły z ideologią ze uważają to za osobisty atak na siebie.

Czemu natomiast bawią mnie modlitwy? Bo modląc się ludzie udają ze coś robią nie robiąc tak naprawdę nic. Maja jeszcze czelność oburzać się jeśli ktoś zwróci im na
Pobierz
źródło: comment_PSxFzFlR6eZTVLCMTuH0R0H2KN2Wmuev.jpg
@zakowskijan72: porównanie:
- postów dwóch innych osób
- postu poważnie krytykującego konkretną osobę do postu żartobliwie krytykującego niezidentyfikowaną grupę osób
- postu krytykującego czynność wynikającą z indywidualnych zainteresowań z czynnością symbolizującą przynależność do organizacji która, mimo że aktywnie należy do niej 1/3 społeczeństwa, wpływa na życie całości społeczeństwa

Niestety ale wiele z tego nie ulepisz, musisz czekać na lepszą okazję. I żeby nie było, oba posty powinny być tak samo dozwolone
@TyrionKanister #!$%@? neuropy. Codzienne najezdzanie na ludzi, którzy wierzą w zabobony, a sami bronią ludzi chorych psychicznie, którzy wierzą, że normalną sprawą jest zaburzenie osobowosci, w ktorym moge sobie z dnia na dzien powiedziec, ze jestem kobietą, albo nietoperzem
@zakowskijan72 nie zauważyłem żeby faceci lubiący mejkap mówili jak mają żyć inni faceci, zabraniali im chodzić na zakupy w niedziele i narzucal swój system wartości.
@zakowskijan72 odkrycie na miarę XXI wieku, różni ludzie mają różne poglądy a wśród nich są także hipokryci. Kto by się spodziewał. Ale mam dla Ciebie ciekawsza informację. Absolutnie w każdej grupie społecznej znajduję się masa takich jednostek, a nawet sam się do niej zaliczasz
@zakowskijan72: Bo to są podwójne standardy i hipokryzja XD z nich nie można się śmiać i TOLERANCJA dla nich musi być XD ale z katolików czy z prawicowych ludzi to trzeba się śmiać. Jak ktoś fajnie napisał, to skoro oni tacy tolerancyjni to niech tolerują moją nietolerancję. Jak będę chciał to będę mówił pedały, lesby, CZARNUCHY NYGGGGA NYGGGGA i #!$%@? #!$%@? są tylko 2 płcie i ani jedna więcej. Zrozumcie to