Wpis z mikrobloga

@ChudyEdd: rowerem to można dojeżdzać do pracy. To jest zwykły nierób i tyle. Dziwię się, że on ma rente... Ludziom bez ręki czy nogi potrafią zabrać rente, a tutaj taki bumelant 20 lat siedzi na rencie, bo ma czasami lekkie zachwiania równowagi xD
  • Odpowiedz
@Mateo094: @bez_zadnego_trybu: Móglby iść do głupiej ochrony na bramę i by zarabiał kasę większą niż normalny na etacie. Jemu się po prostu nie chce, ale sam się w-----ł, że CZASAMI MA ZABURZENIA RÓWNOWAGI. nie zwalnia go to z pracy i pobierania renty
  • Odpowiedz
@ChudyEdd: z tego co wiem to ma orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu umiarkowanym wiec do ochronki go rękami i nogami przyjmą. Zresztą są też inne zawody gdzie go z orzeczeniem też przyjmą nie tylko do ochronki. To jest zwykły pasożyt i tyle. Tylko odebranie renty może go zmusic do pójscia do pracy.
  • Odpowiedz
@Mateo094: O takich z orzeczeniem się wręcz biją, bo mają dofinansowanie i płacą mniejsze podatki, a ta ciota woli siedzieć na dupie, mieć rentę i grosze z yt z których pewnie podatku nie odprowadza, bo zabraliby mu rentę, jakby się dowiedzieli, że ma dochody.
  • Odpowiedz
@walerianzdobywca: No właśnie, a założę się że on roznosi to na czarno, sam za młodzika tak pracowałem i nie było mowy o umowie jakiejkolwiek, bo i po co? zresztą on i tak pewnie kłamie, żeby nie było, że nic nie robi, chociaż i tak nic nie robi xD
  • Odpowiedz
@walerianzdobywca: niewiem czy jest upośledzony. On taki głupi według mnie nie jest. Niewyparzoną gębę to z pewnością ma. Dla mnie on poprostu jest zwyczajnym nierobem który zasłania się jakimiś chorobami których zapewne nie ma, albo są w lekkim stopniu i nie powinny powodować jakichś ograniczeń związanych z pracą. Będzie się bronił rękami i nogami przed pracą jak Ferdek Kiepski
  • Odpowiedz
@walerianzdobywca: też tego nie zrozumiem. Najwidoczniej on woli siedzieć całymi dniami w domu na rencie i nic nie robić. Poczekaj 10-15 lat jak mu być może matka umrze to dopiero się zacznie. Niewiem czy on za 10-15 lat w takim wieku znajdzie w ogóle jakąś pracę. Jak on w CV bedzie mógł jedynie wpisać, że 30 lat siedział na rencie i nigdzie nie pracował. On z samej renty się raczej
  • Odpowiedz