Wpis z mikrobloga

Limuzyna, skojarzenia jako dzieciak w latach 90 na podstawie filmów ==> luksus, bogactwo, amerykańskie film, Gordon Gekko, władza

Limuzyna, skojarzenia teraz na podstawie obserwacji ==> karyny jadące na wieczór panieński przez miasto i robiące Uuuuuuu przez szyberdach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody trochę #heheszki #patologiazewsi i #takaprawda
knoor - Limuzyna, skojarzenia jako dzieciak w latach 90 na podstawie filmów ==> luksu...

źródło: comment_Xwz8kNHMUZ4EF2cHwi8YROzdaYn2gE9E.jpg

Pobierz
  • 42
@knoor: Dokładnie. W stanach to jeszcze jakoś wygląda, ale jak się widzi taką limuzynę u nas to już wiadomo o co chodzi i kto tym jeździ. Jak podróżuje autem między miastami przez jakieś totalne wsie, to często przy gospodarstwach agroturystycznych albo remizach stoją właśnie takie bieda-limuzyny na wynajem xD
@knoor: Dokładnie. W stanach to jeszcze jakoś wygląda, ale jak się widzi taką limuzynę u nas to już wiadomo o co chodzi i kto tym jeździ. Jak podróżuje autem między miastami przez jakieś totalne wsie, to często przy gospodarstwach agroturystycznych albo remizach stoją właśnie takie bieda-limuzyny na wynajem xD


@Plp_ W tych programach na MTV to jeszcze większą limuzynową wiochę robią laski z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°
@plushy: Tylko że większość tych limuzyn w stanach to nowe modele, tam wyprodukowane i kupione, zadbane, z lakierem i detalingiem doprowadzonym do perfekcji. U nas to są sprowadzone szroty niczym na Kubie- większość tych limuzyn to roczniki poniżej lat 90 ze śladami rdzy i myte szczotką, ludwikiem oraz wodą z węża xD Do tego nikt bogaty w Polsce nie jeździ limuzyną- jest to mało praktyczne, nie ma miejsc oraz dróg do
@knoor:
@Bomfastic:

Pracowałem kiedyś w barze. 4 miesiące, bo na wakacje, ale naoglądałem się za wszystkie czasy. Kilkanaście panieńskich i kawalerskich za mną. Krótkie podsumowanie:

Panieński
- 6/10 kobiet totalnie #!$%@?
- laska z obrzyganym welonem w 3/10 przypadków
- jak któraś rzyga, to jest afera na całą knajpę - biegają "pomagać" - trzymają włosy, płaczą XD
- na 2 panieńskich proponowano mi wyjazd do ich hotelu XD
- obrażano
@statystycznie_rzecz_bioronc: organizowałem swego czasu wieczory kawalerskie/panieńskie. Stwierdzić mogę, że u Panów najebka ale kulturalna - zero jakichś limuzyn i głupich strojów - baaardzo rzadko jakieś wymioty itp.
Na panieńskich totalny sajgon - nie polecam. Najebongo totalne - 1/2 rzyga, 1/2 napalona i by się rżnęła z pierwszym lepszym #niebieskiepaski Obiąganie(czy nawet propozycje seksu) striptizerowi to standard. W kit razy faceci płacili mi by się dowiedzieć co się działo na panieńskim jego