Wpis z mikrobloga

No to ja też #chwalesie co udało mi się osiągnąć przez 1,5 roku. Trochę perturbacji i ogromnych zmian życiowych, trochę postanowień i jakoś poszło. Przede wszystkim skończyłem z wymówkami, byłem gruby z lenistwa.

Było 102kg => jest 72kg. Wzrost karakan 170cm.

Ogólnie dieta MŻ + odstawienie ile się da cukru i możliwe maksymalne ograniczenie jedzenia śmieci. Do tego zacząłem od długich spacerów i pieszych wycieczek w wolne dni, pompki wieczorem a później doszedł ukochany rowerek.
Dalej trzymam reżim żywieniowy, zwracam uwagę na to co jem, nie piję soków i napojów ale też bez przesady, czasem pocisnę ciacho czy w towarzystwie kolkę.

Tak więc jak się chce to można, mam nadzieję zjechać do 70 i tak starać się utrzymać.

#chudnijzwykopem #dieta
elemenTH - No to ja też #chwalesie co udało mi się osiągnąć przez 1,5 roku. Trochę pe...

źródło: comment_TZQJuWCU4uBV8msdVEgNxgTq2FyHZrEc.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elemenTH:

ważę się dość często właśnie żeby się pilnować, kalorii nie liczę ale miałem tak chwilę że liczyłem i mi się znudziło. Po tygodniu na świętach u mamusi zawsze 2kg do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tu nie ma czego liczyć. Z reguły na 100 gramów (tego co człowiek lubi i mu smakuje) przypada jakieś 200-350 kcal.
  • Odpowiedz
@grap32: Ogólnie zacząłem dbać o siebie, kiedyś miałem wywalone szczerze mówiąc w to jak wyglądam ale fizycznie źle się czułem. Trochę poruszać się to zawał, spałem po 9-10 godzin i wstawałem wywalony, całe dnie takie gnicie tylko w wolne dni, nażreć się i tv. Były też inne problemy w życiu, nie związane z tuszą i to taka kumulacja wszystkiego. Nie jeden by powiedział, że mi się trochę wszystko zawaliło, rozwód
  • Odpowiedz
@elemenTH: brawo dla ciebie jestes kolejna osoba, która przestala żreć fastfood i potrzebuje oklaskow od innych. Proponuje zalozyc kanal na youtube i pochwalić sie tym zapewne inne stado grubasow bedzie ci pogratulować i zazdroscic. Malo tego bede sie uzalac nad sobą i mówić ze oni tez tak chcą, ale genetyka ich pokonuje. Nie będę pisał co sklonilo Cie do zmian bo te rzeczy są oczywiste
... a i bloga zacznij
  • Odpowiedz
@MEEHOWtv: staram się patrzeć na cukier przy produktach, które kupuję dlatego przestałem jeść wszelkie "zdrowe" jogurciki owocowe itp bo zawsze zerkam na cukier i w zasadzie tego się trzymam.

@zdobyslaw-asddsa: a wiesz, czasem każdy chce połechtać trochę swoje ego, coś mu wyszło i się pochwalić, ja wydaje mi się przekułem swoją osobistą porażkę wtedy w mały sukces, wygrałem siebie.
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: nie do końca dzięki sylwetce ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale ogólnie jest jeden ogromny plus chudnięcia, pindol jest większy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś oglądałem program w tv i on jest zamocowany jakby w stałej odległości od kręgosłupa i jak się jest gruszym to jest mniejszy bo tłuszczyk go skraca a jak się chudnie to się wydłuża A jego długość od
  • Odpowiedz
@Shilo: @heater: no kuwa nie mogę się zmobilizować żeby uderzyć na siłkę, nie mam żadnego kompana co by asekurację zrobił na ławce. Kiedyś się ćwiczyło 3-4 razy w tygodniu ale to czasy nastoletnie, dawno temu ale chętni ebym porzucał żelastwem trochę.
  • Odpowiedz