Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Ja planuję 8mkę chłopców.
Po skończeniu 18 lat każdy z nich dostanie bilet w 1 stronę do jakiegoś kraju.
Dam im z 2 lata na ogarnięcie a potem zaczynam życiowe wakacje lecę do pierwszego na 3 miesiące z moją ukochaną piekną przyszłą niepoznaną jeszcze żoną xD następnie od tego syna lecimy dalej i tak emerytura w wieku 50 lat :>
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha Dla mnie to by była jakaś masakra ;O
I mówię to jako ojciec dwójki( lvl 4 i lvl 0,8) spokojnych i nie drących ciągle mordy dzieci. Nie wyobrażam sobie ogarnięcia tego wszystkiego i zachowania choćby pozorów prywatnego życia...
  • Odpowiedz
@jmuhha usypianie 1 to dla mnie wyzwanie, co dopiero 6... Życzę powodzenia w ogarnięciu, bez pomocy raczej nie ma szans. Plus teraz stres zwiazany ze stanem zdrowia. 29 tydzień to duzo za wcześnie, pewnie jeszcze trochę minie zanim wyjdą do domu. Jakby była w ciąży z 6 to chyba bym sie złamała :/
  • Odpowiedz
No to mała różnica między wami. Ale ja u siebie nie widzę cech najstarszej w rodzinie. Nie jestem typową liderką. Mama mówi, że jestem najprzyjažniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: ja u siebie też cech lidera nie widzę. Bardziej odpowiedzialność, bo od małego musiałem przy rodzeństwie pomagać.

Liderować za bardzo nie musiałem, bo młodsze rodzeństwo i tak za mną łaziło, bo zawsze
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

U nas najprzyjaźniejsza to chyba najmłodsza siostra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ciekawe bo nasza nastolatka daje się trochę we znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zajmowałam się nią trochę, a najbardziej małym bratem. Chociaż kiedyś wstydziłam się z nim wychodzić, bo bałam się, że wyglada na mojego synka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak kot własnymi ścieżkami
  • Odpowiedz