Wpis z mikrobloga

  • 26
Irytuje mnie to całe zakładanie fake kont na tinderze. Dziwić się potem, że różowe podchodzą z dystansem do niebieskich. Jak tu Wam zaufać?

Sama się kiedyś nabrałam na fejkowe konto jakieś dwa miesiące temu: na zdjęciu był pan bardzo w moim typie (dla mnie 8.5/10, dla większości różowych jakieś 7/10), fajny opis, parę wiadomości grzecznościowych na początek wymieniliśmy, po czym poleciał tekstem w stylu "lubisz być ruchana w dupsko?". Lekko mnie zamurowało i mocno zniesmaczyło o czym poinformowałam owego niebieskiego. W odpowiedzi usłyszałam, że on mnie przeprasza, że to eksperyment taki, że to nie jego fotka i on naprawę wygląda inaczej (tu mi wysłał kilka fotek 7.5/10). Oczywiście potem zostałam oskarżona, że przez to, że pokazał jak wygląda naprawdę przestałam się odzywać. Nawet jeśli byłby 9999/10 to po takim tekście byłby spalony.
Po tej akcji usunęłam tam konto, a jeśli przyjdzie mi do głowy tam wrócić to nie sądzę, żebym tak łatwo dała się do siebie przekonać.
I tak jakiś idiota przeprowadzający eksperymenty społeczne skazał mnie na staropanieństwo.
#tinder #badoo #chad #spermiarzeztindera #gorzkierzale #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

  • 46
@ells: Ciekawe. A teraz pomyśl o tych wszystkich kolesiach, których sama zlałaś, bo np. słabo wypadli na zdjęciu i nigdy przez to nie mieli szansy na spotkanie w realu ani nawet na pogawędkę.
Pomyśl ilu wśród nich jest wartościowych ludzi. Ale ty musisz jak mucha lecieć tam gdzie jest lep - czyli na profil z dobrą fotą modela. Taki koleś zbiera 80% ruchu na portalu i w sumie nic dziwnego, że
Jak tu Wam zaufać?


a ja sądziłem, że ufa się ludziom których się poznaje na żywo a nie kreacjom internetowym
nawet jeżeli ktoś dodałby swoje zdjęcia to może #!$%@?ć zmyślone farmazony i dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn

Sama się kiedyś nabrałam na fejkowe konto jakieś dwa miesiące temu: na zdjęciu był pan bardzo w moim typie (dla mnie 8.5/10, dla większości różowych jakieś 7/10), fajny opis, parę wiadomości grzecznościowych na
  • 42
@ManiacTeam: A czy Ty zaczął byś się spotykać z kimś, kto nie jest dla Ciebie atrakcyjny? Jeśli dana osoba mnie nie pociąga fizycznie to chociażbym stawała na głowie to nie będzie z tego więcej niż przyjaźń (i ze strony niebieskiego ból dupy, bo go laska do frendzonu wyrzuciła). Jak ktoś mnie zainteresuje/spodoba mi się to daję w prawo, jak nie to nie. Na tym polega apka. Jeśli ja się komuś nie
@Arachnofob:
Odpowiedź na część Twoich zarzutów: przenieśliśmy się na inny komunikator, bo moja pralka z funkcją dzwonienia nie zawsze ogarnia takie skomplikowane apki jak tinder.
I tak, spotkałam się z paroma osobami.
Co jeszcze? Ach, zdanie o staropanieństwu to forma żartu, trzeba mieć ciut wyższe iq, żeby rozumieć np sarkazm.

A co do Twojej "ciekawości" to ja lajka daje tylko tym,którzy mnie w jakiś sposób sobą zainteresowali... chyba,że mi telefon spadnie
@ells: jak widzę opisy na tinderze w stylu "ironia/sarkazm" (hasło) to już wiem, że różowa ma zły charakter, lubi #!$%@?ć w żenujący sposób i tłumaczy swój brak ogłady "sarkazmem"

więc jak ty tłumaczysz się w podobny sposób uprzedzając to kąśliwą uwagą na temat mojego iq to wiem, że jest to ten sam kaliber "sarkazmu" którego "nie zrozumiałem" bo "nie mam dystansu do siebie"

a nie dlatego, że nie potrafisz się przyznać,
@ells: ^^ piekne naprawde piękne. Takie podejscie naprawde zawsze bawi. Lecisz tu o sarkazmie a jak ktos ci na tinderlove rzucil tekstem dla beki "Jprd jaki burak Nara",nawet nie kryjesz sie ze swoim ego (par sie nie usuwa bo to TY sie nie odzywasz- WIN). Nie warto robic nic. Zmien nastawienie i zauważ ze po drugiej stronie tez jest czlowiek zaslugujacy na szacunek. Inaczej zostaniesz najwyzej workiem nasiennym w tej apce.
@Arachnofob: Jeśli laska pisze że przestała się odzywać to raczej nie kontynuowała rozmowy
@Skimen: Chyba mylisz teksty dla beki z byciem ordynarnym chamem i jeszcze dziwisz się że kobiecie się to nie podoba. jakbyś tak do babci powiedział dostałbyś w pysk od ojca. Ech czasem jak widzę te wasze odzywki to naprawdę myślę że nie miał was kto wychować( ͡° ʖ̯ ͡°)
@twoi_oyciec: @ells: Przede wszystkim nie spotykam się z ładnymi kobietami, bo są niczym wrzody na dupie, maja ego wywalone w kosmos, są pustostanem umysłowym i jedynie co potrafią wnieść w znajomość to swój wygląd. Dla mnie jeśli ładna kobieta jest sama, to jest zwyczajnie głupia i nikt jej nie chce. Dlatego taka sierota wszelkimi sposobami jak sarkazm, odwracanie kota ogonem zwyczajnie próbuje ukryć swoją życiową nieudolność i #!$%@?ą emocjonalność.
Natomiast