Wpis z mikrobloga

@Trapas: No niestety tak to czasem bywa - napychanie głów młodych jakimiś #!$%@? frazesami przez 'ałtorytety', których przez ograniczony kontakt z rówieśnikami (wypadkowa mieszkania na wsi, introwertyzmu i trochę olanie tematu przez rodziców) nie sposób zrewidować kończy się takim spaczonymi poglądami jak ten powyżej. ! Dodam tylko że w ten sposób pojmowałem świat jeszcze grubo po 20 (ʘʘ)
@hauser15 nigdy nie próbowałeś zagadać więc nie wiesz. Twój brak odwagi usprawiedliwiasz niby brzydkim wyglądam. Uwierz że znam ,, brzydkie" osoby które mają dziewczynę i nie są przegrywami.
@NeAsA W duzej wiekszosci potrafia byc naprawde chamskie i nie podaje tutaj na jednym przykladzie a na naprawde wielu. Bycie milym nic ci nie da jesli nie spodobasz jej sie wizualnie
@HarrsonDW po czym to wnioskujesz skoro miałeś tylko 1 dziewczynę i raz uśmiechnąłes się do jednej w macu. Po 2 stycznosciach z kobietami takie rzeczy wypisujesz? To według ciebie jacy są faceci? Bez winy? Czemu jesteś nie obiektywny
@NeAsA Analizuje to na portalach randkowych takich jak tinder czy 6obcy nie raz mi tam dziewczyny podczas dluzszej rozmowy pisaly ze jesli nieatrakcyjny facet jakos sprobuje z nimi gadac to jest creepem i probuja go splawic czy to w chamski sposob czy po prostu odpowiadaja krotkimi odpowiedziami. Gdzie pisze ze faceci sa najlepsi?
@HarrsonDW jak szukasz dziewczyny na tinderze czy 6 obcy to życzę Ci powodzenia w życiu. Nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu, jeśli jakaś dziewczyna się olała to też olej. Po co ty się tym przejmujesz, ty naprawdę myślisz że jak się uśmiechniesz do jakiejś to ona odrazu do ciebie zagada? Co ty chcesz osiągnąć irl jak twoje jedyne rozmowy z dziewczynami były przez 6obcy. Ty nie wiesz jak to wszystko działa po prostu.
@NeAsA Nie szukam, lubie tam poznawac ludzi bo poznaje ich zdanie i to jacy potrafia byc ludzie.Trudno zapomniec o tym jak sie czlowiek jest mily i spotyka go takie cos. Nie, mysle ze wasze porady w wiekszosci #!$%@? daja jesli osoba nie jest przystojna. Nie mysle ze podejdzie i bedzie gadala ale zwyczajnie nie wiem wystarczy ze tez sie usmiechnie albo po prostu stwierdzi ze nic nie bylo i oleje. Mam kolezanki