Wpis z mikrobloga

Różowa nie może być przegrywem, NIGDY.
Natomiast czytasz później wpisy kolesia na wykopie. Treść większości jest naprawdę traumatyczna, myślisz sobie: #!$%@?, koleś ma naprawdę #!$%@? jak ja. Taka jakby bratnia dusza, wiesz że istnieje jakiś ziomek który rozumie twoje życie w jakimś stopniu, bo też jest piekłem.
A potem następuje moment pewnego wpisu, gdy to wszystko jebnie. Zawsze w jakimś niespodziewanym momencie pojawi się rzecz typu "napiszę do mojej byłej, byłem na imprezie, mam tylko 3 kolegów, byłem z dziewczyną ale to dawno temu i już zapomniałem jak to jest w pusi, mieszkam w dużej chacie poza miastem".
I wtedy cały ten "czar" pryska. #!$%@? normictwo próbujące nabijać sobie jakiś chory "fejm" na graniu przegrywów. Pluję na twarz.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
@hauser15: Słabsze normiki są wypierane przez silniejsze, dlatego przychodzą tutaj, bo przegryw jest na samym dnie i jest łatwym łupem przy minimalnym wysiłku do podniesienia własnego ego. Widzisz to zakłamanie każdego dnia, to nie dziw się, że dochodzi do takich sytuacji i tutaj. Jak ktoś dzień w dzień, pisze rzeczy oderwane od rzeczywistości, jak to niby wieś zniszczyła mu życie i postuje to główne dla ,,kolegów' to coś jest na
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: jaki ja podrabianiec? o czym ty mówisz, co pewnie kolejny co drogą łańcuszka nazywa mnie trollem bo krwa jeden z drugim tam zaczął coś o mnie prdolić fikcje @hauser15 ty nawet ich nie słuchaj, i oczywiście twój post święta racja
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: zapomniałeś o @typbezoszczednosci95( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytanie wolisz kwaśne winogrona czy słodkie cytryny? . Przegryw miał być specjalnym zakątkiem na wypoku, a dzisiaj jest istną wylęgarnią normictwa. Zobacz jaką siłę przebicia miały ostatnie akcje organizowane przez #przegryw. Naturalną koleją rzeczy stał się on atrakcyjny dla normików i jest tylko tytularnym ,,przegrywem''
  • Odpowiedz
@hauser15: sporo racji w tym co piszesz, duża część tych najktywniejszych userów pod tym tagiem to zwykłe normickie trolle.

Prawdziwy przegryw poznał się na ludziach, więc dyskutuje z opiniami, ale samemu nie szuka znajomych, atencji, zainteresowania, nie zależy mu na plusikach, nie pisze po publikę tylko wyraża swój ból. Wypok ma dla niego wyłącznie wymiar terapeutyczny.


ohui jakbym czytał o sobie @Poliorketes
  • Odpowiedz