Wpis z mikrobloga

Czas na podsumowanie naszej wykopowej ligi. Ruszyliśmy z zapisami 5. lipca w (tym) wpisie, dołączyło 298 osób. Tutaj można sprawdzić cały ranking (link do ligi).

37 osób udało się osiągnąć top 100k - @Craven18 był ostatnim, któremu się udało, miał 2270 punktów
6 osób załapało się w najlepszym 10k - @WhiteRabbit8 @Michu08 @seann @alivemau5 @parachutes @Fabinho
447 - takie miejsce na świecie zajął lider - @Fabinho (był 13. w Polsce)

Czas na wyniki:
1. @Fabinho (2486 / OR 447)
2. @parachutes (2440 / OR 2098)
3. @alivemau5 (2432 / OR 2684)
4. @seann
5. @Michu08
6. @WhiteRabbit8
7. @brandon88
8. ??? (ktoś się nie wpisał)
9 @Mufann
10. @nightcall

Na szczęście lub nieszczęście nie wszyscy grający na wykopie w FPL w tym sezonie dopisali się do ligi (pozdrawiam drugiego gracza w Polsce i 28. na świecie). Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze większe zamieszanie pod tagiem i Polska wskoczy na podium. Zapraszam do udziału w grze @StaXik który ciekawie podsumowywał kolejki tagując fpl. Szkoda, że dinozaur @Vojtazzz odpuścił, bo przez jakiś czas nawet siedział w czubie, podobno wciągnęły go pokemony.

1. @Fabinho analiza genialny sezon, grając aż 14 hitów udawało Ci się trafiać w szablon przed wszystkimi i wybierać różnice, które dawały radę. Od pierwszej do ostatniej kolejki trzymałeś się w czołówce, a od połowy sezonu zacząłeś marsz ku topce. Najwyżej w rankingu byłeś w ostatniej kolejce, to świadczy o tym, że wszystko było tak nasmarowane jak trzeba. Na 38 wyborów tylko 7 razy nie trafiłeś z kapitanem. Gdy w GW36 Salah dał Ci 57 punktów, pomyślałem "nara gościu, nie dogonię Cię". Gratulacje, nagroda w postaci książki "The Mixer. Piłkarska historia Premier League" (Michaela Cox) trafia do Ciebie

2. @parachutes analiza ja też jestem bardzo zadowolony z tego sezonu, bo 85. miejsce w Polsce to mój najlepszy wynik dotąd. Żałuję potrojonego BHA i zmiany strategii chipów przez czerwoną kartkę Deeney'a. Miałem dużo nietrafionych kapitanów, ale jednak nie mogę narzekać. Jak ktoś chce poczytać moje narzekania to zapraszam na twitter https://twitter.com/Bartek_fpl

3. @alivemau5 analiza sam podsumował swój sezon w tym wpisie. Dzięki za walkę do samego końca, zrobiłeś spory skok tym Redmondem. Mi kolega odradził i polecił JWP. Posłuchałem:D W ostatniej kolejce przeskoczyłeś @seann :)

Wszystkich fanów #premierleague zapraszam do udziału w grze w przyszłym sezonie i zapraszam do śledzenia tagu #fpl
Pobierz parachutes - Czas na podsumowanie naszej wykopowej ligi. Ruszyliśmy z zapisami 5. lip...
źródło: comment_izKIJze7LPJWLRq9xV2pXSsaa29Ph84T.jpg
  • 3