Wpis z mikrobloga

Jak umawiacie się z innymi na seks przez aplikacje randkowe, to jak to wygląda? Zakładając że nie #ghosting i naprawdę się spotkacie. Idziecie od razu do czyjegoś mieszkania, ta osoba otwiera w bieliźnie i po przekroczeniu progu od razu bolcowanie? Czy jednak jakaś herbata/kawa/piwo, normalna rozmowa i poznanie się przed?

Rozumiem potrzebę żeby spotkać się gdzieś publicznie, bo niby jest bezpieczniej, ale jaki ma to sens, skoro i tak gdyby ktoś byłby mordercą-psychopatą to nie dałoby się stwierdzić tego na podstawie kilku spotkań? Poza tym ciężko się gdzieś spotkać, jeśli ty albo ta druga osoba mieszka na typowo mieszkalnym osiedlu, gdzie poza blokami, kościołem, biedronką i ewentualnie pocztą nie ma nic innego. A jakieś lokale i bary są daleko.

#tinder #badoo #datezone #niebieskiepaski #rozowepaski #problemypierwszegoswiata #gownowpis #pytanie #seks
  • 6
  • Odpowiedz
@Borealny: Ja zawsze tak z babami postępuje - zamiast bawić się w jakieś gierki mówię jej na samym początku - "Słuchaj #!$%@?, będziesz i tak mi ssała #!$%@? wcześniej czy później więc #!$%@? może przejdziemy do rzeczy. Nie będę #!$%@? zapraszał cie na randki i nie będę płacił za jakieś drogie rzeczy, #!$%@? drogie obiady, drogie ciuchy, drogie cokolwiek, bo jeżeli to ma działać między nami to musisz się starać #!$%@?
  • Odpowiedz