Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat, od stycznia jestem w zwiazku z 18 latka (w tym roku konczy 19). Gdy dowiedzialy sie dziewczyny w pracy (pracuje niestety w #korposwiat) jaka wynosi roznica wieku miedzy moja dziewczyna a mna to zaczely cisnac, ze to jeszcze dziecko, ze co ja z taka dziewczyna robie, ze czemu nie znajde sobie kogos w moim wieku... Jedna mi nawet nasuwala sklonnosci do mlodszych (powiedziala: co ty w niej widzisz skoro to jeszcze dziecko jest?).

Czy to naprawde jakas ogromna roznica? Ja wiem ze ona jest moze mniej doswiadczona przez zycie, ale jest mi z nia swietnie, a prawde powiedziawszy moja dziewczyna pod wzgledem madrosci i inteligencji przewyzsza wiele osob w moim wieku. Bylem z roznymi kobietami, glownie w moim wieku, 1 raz jestem w zwiazku z taka roznica wiekowa, ale czuje sie dziwnie... wczesniej dziewczyna mojego przyjaciela (oni sa w moim wieku) podobne komentarze dawala, ze co ja z taka gowniara robie i o czym my niby rozmawiamy skoro ona zycia nie zna....

Kurde ja rozumialbym jakbym spotykal sie z 16 czy 17 latka, no ale ona ma prawie 19 lat. Dorosla dziewczyna. Czy taka roznica wieku to jest naprawde cos tak dziwnego?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 121
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No ja je rozumiem. Z taką różnicą wieku często dochodzi do manipulacji emocjonalnej (nawet nieświadomej) i dziewczynom załączył się po porostu instynkt opiekuńczy. Pewnie same były już w podobnych sytuacjach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro mi że masz takich znajomych. Z drugiej strony sam ich sobie wybrałeś i obracasz się w tym towarzystwie więc raczej nie będziesz od nich inny. No chyba że straszny komformista z Ciebie. Tak czy inaczej 19 latka z perspektywy 30 latka to dziecko ale z perspektywy 20 latka to już dorosły - z tą wiedzą idz dalej przez życie :)
  • Odpowiedz
Najlepszy wiek kobiety dla faceta to:

(WIEK FACETA / 2) + 7


@SiewcaZaglady: Nie wiem skąd ten wzór, natomiast statystycznie (źródła nie podam, dawno to słyszałem) najmniej rozwodów jest wśród małżeństw, w których facet jest o 3 lata starszy od żony.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wyluzuj, między mną a moim niebieskim jest 8 lat różnicy, a żyje nam się razem świetnie. Na początku też moi znajomi gadali, że omg, strasznie stary i w ogóle i jego odwrotnie, ale jak jest wam razem dobrze, to się tym nie przejmuj. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz, że poznałeś wiele kobiet w (wstaw wiek tej co pyta) i zdecydowana większość jest mniej rozgarnięta od twojej dziewczyny i że dba o siebie zdecydowanie bardziej, bo te (wstaw wiek tej co pyta) to już są tak leniwe, że nawet nie dbają o swój wygląd. To powinno pomóc zamknąć dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek też pracuję w korpoświecie i dam Ci dobrą radę. Nigdy nie gadaj o swoim życiu prywatnym, a jak już musisz podać wiek dziewczyny to powiedz, że ma 23 lata.

Kobiety w pracy, które mają Ci za złe / są zazdrosne itp. mogą Ci narobić dużo problemów, nawet sobie nie zdajesz sprawy - to nie są Twoje koleżanki.

Nigdy nie plotkuj, nie rozmawiaj o życiu prywatnym, nie flirtuj z "koleżankami"
  • Odpowiedz