Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!
Kolejna propozycja sałatki to: sałata rzymska, oliwki, camembert i szynka parmeńska plus sos na bazie pesto : łyżka pesto (robione albo d.o.p z lodówek lidla czy biedry, o niebo lepsze od słoikowych), łyżeczka soku z cytryny/octu, 3 łyżki oliwy - do małego słoiczka i wstrząsamy, aż zemulguje.

Mirki i Mirabelki, szczególnie z #ziemniakizostaw - co sądzicie o #patronite? Ostatnio dużo myślę o kierunku w którym powinnam się rozwijać i Yt wydaje się być dobrą opcją. Chciałabym zrobić to raczej w formie "programu kulinarnego" niż kręcenia i montażu jak u kocura - tylko wymaga to początkowego sporego nakładu piniędzy (znaczy też bez przesady, nie będę do tego wynajmować firmy producenckiej - ale potrzebuję miejscówki i współpracy przy kręceniu i montażu).
Sama też kiedyś w końcu to zrobię ale z całą pewnością będzie to raczej później niż wcześniej. No więc pytanie za 100pkt - czy jesteście w stanie wspierać ten pomysł również $, jakie progi byłyby dla Was odpowiednie i na jakie benefity w związku z tym byście liczyli (myślę o wcześniejszym dostępie do filmów, dodatkowych mini ebookach i tyle wymyśliłam :P). Póki co to luźne rozważania, bo nie wiem czy będąc tak małym twórcą ma to w ogóle jakikolwiek sens.

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko! 
Kolejna propozycja sałatki to: sałata rzymska, oliwki...

źródło: comment_Y1XJVVZEcCaIvokHMGJw2r31842C7u0P.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chixi: myślę, że najpierw musisz zrobić kilka-kilkanaście filmików amatorsko - środkami, które masz dostępne, by pokazać że potrafisz, że robisz to fajnie. W patronite uderzać dopiero, jak już przekonasz do siebie ludzi i zbierzesz grono subskrybentów, którzy będą chcieli dalej cię oglądać i będzie im zależało na jakości Twojego contentu.
  • Odpowiedz
@chixi: A umiesz od razu zrobić quality content? Fotki robisz świetne, ale filmy to inna sprawa. Dźwięk, montaż, pomysł... lepiej się nauczyć kręcąc w swojej własnej kuchni*, telefonem na statywie i mikrofonem krawatowym za 10 cbl niż inwestować kupę szmalu w sprzęt i dowiedzieć się, że filmiki to jednak nie to. Wierz mi - do montażu trzeba mieć smykałkę i pochłania to dużo więcej czasu niż się ludziom wydaje. Zrób
  • Odpowiedz
  • 0
@ElCiesiel kuchnię mam całkiem do niczego bo jest mała i ciemna, nie przychodzi mi do głowy nikt ze znajomych z kuchnią która by się nadawała.
Montaż mi nie idzie zupełnie ale mam w okolicy kogoś kto mógłby się tym i pomocą przy nagraniach zająć - no ale wracamy do punktu wyjścia - $.
Dzięki za sugestie, jeszcze pokminie jak to wszystko ogarnąć :))
  • Odpowiedz