Wpis z mikrobloga

A tak było podczas testów na Hungaroringu niespełna dwa lata temu. Co prawda czasy na testach w ograniczonym stopniu oddają rzeczywistość, niemniej jednak warto spojrzeć na rezultaty Kubicy i Russella - Polak w Renówce uzyskał wynik o prawie sekundę lepszy od 19-letniego wówczas Brytyjczyka w Mercedesie. Czy w obecnej sytuacji tak znaczna strata Kubicy w Williamsie nawet do zespołowego partnera naprawdę mogłaby być spowodowana jego własną dyspozycją? Szkoda, ze nie wyszło z Renault - albo przynajmniej z Williamsem w 2018 roku, gdzie FW41 był jeszcze w jakikolwiek sposób konkurencyjny.
#kubica #f1
KavertVoor - A tak było podczas testów na Hungaroringu niespełna dwa lata temu. Co pr...

źródło: comment_NPx9Fjntctl7UHAKmjloaOYWJN6RO0U3.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@KavertVoor: #!$%@? 142 kolka to dali mu hotlapa. nie wiesz co robil jeden i drugi takze taka analiza to nawet nie jest #!$%@? warta
quali zweryfikuje - robert ma 16 wyscigow zeby sie wykazac a wy juz go na samym poczatku smarujecie ze renka/taczka
  • Odpowiedz
@KavertVoor: Renault na rękę było, żeby Kubica zrobił niezły czas, więc mogli mu dać wyciągnąć więcej z silnika czy naprawdę mało paliwa. Nie, że jakiś spisek, po prostu był hype, więc szkoda nie skorzystać.

Tak całkiem szczerze, myślę, że obecna sytuacja Roberta to jest wypadkowa wielu czynników. I znów, żaden spisek, po prostu wiele rzeczy się na to składa. Prawdopodobnie Russell lepiej dogaduje się z oponami, może woli auto, które
  • Odpowiedz
@revlayup:

Tak całkiem szczerze, myślę, że obecna sytuacja Roberta to jest wypadkowa wielu czynników. I znów, żaden spisek, po prostu wiele rzeczy się na to składa


Do tego jeszcze nie pomaga Kubicy Inżynier Imbecyl którego RK musi weryfikować i poprawiać. Podawanie informacji w najgorszym możliwym momencie wyścigu, złe tryby silnika itd. Gościu powinien już dawno być zmieniony. Niewiem czy to celowa robota czy tak potworna niekompetencja ale to jest po
  • Odpowiedz
@JeyKay: Przecież to jest pan Williams, czego ty wymagasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, kierowcą wyścigowym bywam tylko na konsoli, więc trudno mi ocenić czy faktycznie można się przez to zagapić, żeby na tym torze dać się wyprzedzić z takiej odległości. Takie komunikaty jednak się zdarzają i kierowcy upominają inżynierów, gdy mówią coś w złym momencie.
Nie chcę tego oceniać, bo zwyczajnie trudno mi
  • Odpowiedz
@revlayup: Mam tu na myśli sytuacje z Baku, gdzie to Robert musiał poprawiać inżyniera jak ma wystartować z jakiego trybu i co potem. Jak by się nie odezwał i go nie poprawił to nic mu by nie powiedział. Po czym w wyścigu każe mu przełączyć na inny tryb i znów Robert go poprawia bo mu źle podał. Sytuacja w Barcelonie też była co najmniej dziwna, po zamianie trybu silnika który
  • Odpowiedz
@JeyKay: Relacja pomiędzy inżynierem a kierowcą jest kluczowa w F1, dobry inżynier pomoże Ci w wyścigu #!$%@? Ci go #!$%@?. Strategia, moment w którym Cie wypuszcza na tor bądź z niego ściąga itd. Już raz RK miał takiego "inżyniera" śniadego dosłownie w 2007r w bmw sauber gościu był tragiczny. W 2008r już dostał doświadczonego dobrego ziomka i sezon się kompletnie odmienił. Oczywiście to jedna z wielu elementów układanki która musi
  • Odpowiedz