Wpis z mikrobloga

No i kolejne jazdy już za mną, jeżeli ktoś jest ciekawy zapraszam na kanał. Motorek spisuje sie super, baterie opisałem w skrócie jak by ktoś chciał wiedzieć więcej to prosze pytać lub poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) testy trwają (σ ͜ʖσ)

Film: https://www.youtube.com/watch?v=_4XR8DTVGBc

Zapraszam do śledzenia tagu #supersoco na którym będzie pojawiać się więcej wpisów (ʘʘ)
#motocykle #chwalesie #technologia #citybike #motoryzacja #motorelektryczny #czujedobrzeczlowiek #youtube #gopro #gimbal
Wołam i dziękuję zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@fulso @bsl @moonlisa
v.....k - No i kolejne jazdy już za mną, jeżeli ktoś jest ciekawy zapraszam na kanał....

źródło: comment_agYODznhsbGhlbCqioe9gUMLx7q5p6S9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid131 dobry pomysł, tak mnie naszło żeby bliżej podjechać ( ʖ̯) ale będę pamiętał o dobrych radach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wielkie dzięki

Ale ta kamera też przybliża w cholerę xD
  • Odpowiedz
@v1lk: Ja mam pamiątkę po wyprawie do sklepu na 5 minut. Włączałem sie do ruchu, żwir na asfalcie i koło uciekło. Krótkie spodenki i koszulka zrobiły swoje. Prawie wszyscy moi koledzy mają podobne historie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: Nic nie mam, bo było mi głupio xD Pierwszy motocykl 6 lat temu (gs 500) . Kierowcy pomogli mi wstać, motór na szczęście odpalił. Dojechałem do domu to motocykl cały we krwi a noge miałem od kostki po udo zdarte i rozwaloną dłoń.
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid131 no ty masz motocykl, Soco czy Junak którego miałem to maleństwa w porównaniu do poważnych maszyn xD

Ale głupio, zdarza się () przyjąć na klatę i będzie co ma być ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz