Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Siema rowerowe świry. Dzień 4 i ostatni naszej wyprawy z @cactusek . 70 km z Dębek na Hel. Jechaliśmy trochę ostrożniej żeby nie przesadzić z już lekko naciągniętym achillesem. Dębki do Karwii to leśna ścieżka. Dalej trochę przez wioski asfaltem, lasior i trochę piachu. W Jastrzebiej górze kładą świeżutką DDR z asfaltu prosto do Władka. Odcinek Władysławowo-Jurata ścieżka z kostki i jakoś szło, ostatnie 10 km to sekcja leśna jak to mówi cactusek i ale git bo w końcu jedziemy gravelami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej wspominamy odcinek Mrzeżyno-Ustka bo był super przygotowany pod względem infrastruktury.
Polecamy każdemu całą trasę. Rowerzystom na trekkingu, crossie, mtb czy grawel. Nie trzeba jechać na wariata, można krótsze dystanse i więcej zwiedzić po drodze. Świetna była to wyprawa nie zapomnę jej nigdy.

#gravel #wykoptribanclub #kross #rower
Pobierz rosa__ - Siema rowerowe świry. Dzień 4 i ostatni naszej wyprawy z @cactusek . 70 km z...
źródło: comment_6uMlJoKDgyANkKXKyPHFlgN4wUnFHIwJ.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: myślę że nie za naszego żywota. Niektóre odcinki wyglądają jakby serio ktoś je "przygotował" tłuczniem, kamieniami i to już w ramach modernizacji.
Niektóre odcinki wyglądają jakby serio ktoś je "przygotował" tłuczniem, kamieniami i to już w ramach modernizacji.


@rosa__: W sumie także za granicą międzymiastowe turystyczne drogi rowerowe definiowane i budowane są jako takie typowe żwirówki. Nie raz miałem zdziwko na szosie myśląc, że będzie asfalt, a tutaj jebutna droga pod crossa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumnie: stary nie potrafię Ci tego udostępnić, chyba że podpowiesz :D ja wgrałem sobie gpx zrobionego na brouter.de i w 99% się go trzymaliśmy. Jest ślad nagrany na stravie również.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lipwig: @metaxy: ja rozumiem szuterek, wolę szuter niż jakakolwiek kostkę brukową. Natomiast jadąc po niektórych odcinkach gdzie wysypali kamienie średnicy orzecha laskowego/włoskiego to nawet na 42c jedzie mi się nieprzyjemnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rosa__: sprawuje się w sumie dobrze, jedyne co zmieniłem pod wyprawę to opony z wtb na trochę węższe conti. Ta legendarna miękkość stali bardzo mi pasuje, jeździłem wcześniej na crossowym sztywniaku alu i jest dzień do nocy. Słabo są przemyślane kołnierze? (nie wiem jak to się nazywa) w obręczy zasłaniające otwory na nyple. Obręcz jest asymetryczna przez co kołnierz się zsuwa i odsłania otwory, dentka się przecina. Złapałem tak flaka na
Obręcz jest asymetryczna przez co kołnierz się zsuwa i odsłania otwory, dentka się przecina. Złapałem tak flaka na wycieczce rowerowej całe szczęście blisko od domu.


@rosa__: mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie jak to wygląda? Z hamulców jesteś zadowolony?
te niemieckie też?


@metaxy: O tych chciałem w sumie powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawdź na Komoocie jak się droga kształtuje, bo ichniejszy Radweg to jest właśnie taki leśny trakt pod taki potoczny rower, czyli jakieś Lazaro i coś w ten deseń. Ja się wielokrotnie (wraz z oponami) już na to naciąłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Natomiast jadąc po niektórych odcinkach gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymel: nie mam niestety zdjęcia, ale obręcze to wtb asym i23p chyba :P
Moje pierwsze hamulce tarczowe, imho nie hamują wcale lepiej niż moje v-break alivio w krosowym rowerze ¯\_(ツ)_/¯