Wpis z mikrobloga

@Nopex: Oglądam kierownika od kiedy wszedł w pato-content (choć ostatnio sporo mniej, bo za dużo randomowych postaci bez poważnej roli w serialu) i wg mnie on starał się zracjonalizować jej podejście. Jedyne co mi się nie podobało, to że życzył jej odzyskania dzieci w ostatnich dniach, co faktycznie mogło dać jej wiarę w to że się uda.
@kafarafka: Nie wiem co próbował, ale mu się to nie udało. Od początku wiadomo było, że warunki są trzy:
1. zmiana stosunku do świata (serż, karty itp);
2. praca
3. zdrowie psychiczne.

Jest gdzieś sukces? Chyba jedynie w pkt 3, ale jeśli już to połowiczny, bo Magda leków nie bierze.
Doszedł argument nr 4 - zagrożenie bezdomnością, póki co bardzo realne, bo tu kierownik na razie nic nie zrobił.

Oczywiście, można
@HannibalSmyth: Grażyny płaczo, że biedna Magda, bo na pewno jakby dostała Marcinka, to by się ogarnęła. Jasne. Poświęćmy dziecko, żeby patola się raczyła wziąć za robotę. Ale większość komentarzy jednak cieszy się z wyroku, są tylko wątpliwości co do potrzeby apelacji. Tylko to przedłuża sprawę, bez sensu zupełnie.
@Towarzysz_Sobaka: info z grupy:.
"Dziś w sądzie zapadła decyzja niekorzystna dla Magdy i Janka. Prawnik zdecydował o złożeniu apelacji. Tym sposobem,sędzia dał Magdzie i Jankowi czas i szanse na ustabilizowanie swojej sytuacji życiowej"
Nie jest to post kierownika a jego sekretarki tzn: moderatorki. Kierownik jak wiemy jest obecnie nieobecny, ale jak sie tylko zjawi w kraju poinformuje spoleczenstwo ze zrobil wszystko co w jego mocy, kancelaria takze stanela na wysokosci zadania,