Wpis z mikrobloga

@sesesesese: Ten ksiądz prowadzi zamknięty ośrodek dla bezdomnych i byłych więźniów w środku lasu, proszę sobie sprawdzić Czerwony Bór 30, tamten ksiądz pedofil celebrował w kaplicy na terenie tego ośrodka, raczej przypadkowi ludzie tam nie przychodzą. Nic dziwnego, że mówi takim językiem skoro całe życie obraca się wśród ciężkich przestępców i zboczeńców, mało tego widzi w nich w ludzi( bliźnich) co oznacza, że #!$%@? go wysoki humanitaryzm. Ten ksiądz zgodził się
@sesesesese: Sprawdź ten adres na google mapach, ta kaplica jest na zamkniętym terenie ośrodka na kompletnym zadupiu, przypadkowi ludzie raczej tam nie chodza. Podejrzewam, że w tym ośrodku pomaga nie tylko temu pedofilowi, ale też innym mordercom czy bezdomnym. Ten Ksiądz na tym filmie nie neguję winy tego pedofila, tylko widzi w nim człowieka i jego postawa jest postawą skrajnie chrześcijańską.
@ShineLow: Słuchałem z nim wywiadu po tej akcji, twierdził, że zaprosił ich na kawę, żeby normalnie porozmawiać, a ekipa widać jak go nagrywała, pewnie nie sprzedałoby się dobrze jakby wsadzili w film wstawkę z normalną rozmową, w której ten ksiądz nie boi się dyskutować, a tak mamy fajny pasujący do kontekstu obrazek nagranego wulgarnego, butnego księdza. Dlaczego ekipa nie nagrała jego normalnej wypowiedzi? Przecież, ten ksiądz nie boi się kamery, nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sesesesese: ej a tak nie prowokując już to księża mają własny majątek? Wydawało mi się że wszystko jest kościelne a on tu mówił o swoim domu. Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę