Wpis z mikrobloga

@Michal_Czarnek: Ofiara pedofila w sutannie, raczej nie przyjęłaby entuzjastycznie pomocy od następnego księdza. Czy kastracja jest rozwiązaniem, nie mam zdania na ten temat. Małe dzieci jak nie mają argumentów to mówią: Jesteś głupi, u Ciebie zmieniło się to w jesteś żałosny, stwierdzenie często używane jak ktoś nie ma argumentów.
  • Odpowiedz
@heisenberg30: czy trzeba używać argumentów przeciwko pedofilom i osobom, które ich bronią? Wystarczającym argumentem nie jest krzywda dziecka? Dla mnie jest niepojęte jak możesz ich próbować bronić, oni gadają o pomocy dla bliźnich, szacunku i tak dalej, a po mszy idzie taki i gwałci, według mnie masz coś nie tak z głową bo tak samo jak te moherowe staruchy nic do ciebie nie dociera
  • Odpowiedz
@Michal_Czarnek: A gdzie ten ksiądz czy ja bronie tego pedofila? Ten ksiądz wyraźnie mówi, że od sądzenia jest sąd i podkreśla, że nie jest niewinny i że ten p-----l zostanie ukarany. Właśnie postawa dlatego postawa tego księdza jest skrajnie chrześcijańska, bo pomaga nawet takim degeneratom i zboczeńcom jak ten p-----l. Piszesz, że gadają o pomocy bliźnich i szacunku, a ten ksiądz właśnie to robi w tym ośrodku okazując pomoc byłym
  • Odpowiedz