Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy nie posiadają choćby minimalnej wiedzy z psychologii, oraz nie przygotowywali się pod kątem merytorycznym do rodzicielstwa, powinni mieć #!$%@? odbierane dzieci do momentu zdania jakichś testów czy #!$%@? wie czego, ale od początku.

Od dzieciaka każdy nauczyciel mi powtarzał, że jestem zdolny, badania u psychologa wykazały, że mam ponadprzeciętne IQ, zdałem maturę bez praktycznie uczenia się do niej z nienajgorszym wynikiem.

I #!$%@? mi z tego, bo moi starzy nie potrafili mnie zmotywować nigdy do niczego, nikt mi w niczym nie pomagał od najmłodszych lat - nie chodzi tu o to że miałem patole w domu, pieniądze jako tako były, nigdy nie glodowaliśmy, ubrania też nie były znoszone - często słyszałem, że mam dwie lewe ręce do roboty, stary mnie nawet obrażał, że byłem grubasem chociaż to nie moja wina tylko leków, więc samoocenę mam mizerną.
Chciałem kiedyś uprawiać sport to mnie stary #!$%@? tylko wyśmiał i powiedział, że jestem za gruby.
Potrafią na mnie najeżdżać, bo np. jajka obieram nad talerzem a nie nad miską, serio, czaicie #!$%@? te jasełka? A to jest tylko jedna z licznych takich sytuacji.
Nie rozmawiam z nimi praktycznie w ogóle, mam uraz do ich ciągłego krytykowania mnie.
Nie zrozumcie mnie źle, nie jest też tak, że nie było jakichś lepszych momentów, ale te są rzadsze i słabiej do mnie przemawiają.

Także widzicie, nawet gdy masz predyspozycje do czegoś, nic nie zastąpi warunków środowiskowych, które tak mnie ukształtowały, że mam nerwicę i brak motywacji do czegokolwiek, ponieważ i tak podświadomie zakładam, że mi się to nie uda.

Kiedyś im to wszystko wygarnę prosto w ich głupie ryje.

#gownowpis
#zalesie
##!$%@?
#przegryw
  • 17
@Sierzant_Stuleja: biologia , przetrwanie gatunku. Czasem wiesz wydaje ci się że dasz rade a wychodzi inaczej.
Jesteś już dorosły masz szansę ułożyć sobie życie po swojemu. Może warto spróbować ?
@Sierzant_Stuleja: jak czegoś nie możesz przeskoczyć to odpuść tak po prostu, nie ma co kopać się z koniem. Ja to pewnie przestałbym odzyać sie do starych . Mieszkasz z nimi ? Jak tak to może warto poszukac chociazby gówno pracy i iść precz?
@Sierzant_Stuleja: same here, swoim wygarnąłem, uznali tylko że to jest moja opinia i nie mają sobie nic do zarzucenia, tymczasem rodzeństwo tak spacyfikowali że nawet nie pisną
z jednej strony ci ulży, z drugiej jeszcze bardziej pogorszysz kontakty, chyba że wykoorviasz i masz to w dupie