Wpis z mikrobloga

@ZieloneKoloTramwaja prawilnie przypominam, że ostatnio została "zaatakowana" przez jakiegoś naziste, biedna aktywistka, która naklejała gdzie popadnie Tęczową Marię... A nie czekaj to ona zaatakowała tego faceta... pewnie z tym aresztowaniem będzie podobna historia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: Takie totalne oderwanie od tematu. Ale już chcesz go zmienić, to tak. Również bardzo nie lubię takich ludzi, którzy prowokują, a później udają ofiary. Podobnie z Jaokiem. Tylko że w przypadku tej kobiety, to za dużo poważniejsze przestępstwa policja tak nie wbija, doskonale widać, że było to zrobione pod publiczkę
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja właśnie bardzo do tematu. Na początku wszyscy oburzeni wielce, nawet PiS oskarżali, że to wina prawaków, że biedna lewaczka zaatakowana została, a było całkiem odwrotnie. Tak samo może okazać się w tej sytuacji. Co do Jaoka, doskonale obnaża hipokryzję lewicy, która miłość i równość ma tylko na transparentach, a prawda jest taka, że jest agresywna i pełna nienawiści do drugiego człowieka. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja jest bardzo duże znaczenie jak widać. Lewica ciągle pokazuje, że jest taka dobra i walczy o równość i sprawiedliwość, a prawda jest inna, ale jak widać nie wszyscy potrafią się z tym pogodzić ¯_(ツ)_/¯ Tak samo jak z tym wejściem policji, będzie jak z tą lewaczką( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@ZieloneKoloTramwaja: ta partia to są mistrzowie w obracaniu kota ogonem.

W kraju jest afera z powodu wielodekadowego (!!!) tuszowania pedofilii w KK, afera bo nareszcie wychodzi to na światło dzienne i ludzie zaczynają o tym głośno mówić.

Co robi PIS? Podniesie granicę przyzwolenia, czyli zrobi coś KOMPLETNIE niezwiązanego ze zjawiskiem poruszonym w viralowym dokumencie!!!
  • Odpowiedz
@VCO1: to jak to jest, od 15 urodzin legalna, czy do końca piętnastego roku życia nielegalna(bo właśnie tak mi się wydawało, że z tymi piętnastoma, to chodzi że do 16stych urodzin jailbait)...
Teraz już jestem starszy sporo, więc to pytanie teoretyczne raczej teoretyczne(choć teraz jak się zrobiło ciepło....( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale z ciekawości chcę wiedzieć.
  • Odpowiedz
@VCO1: OK, to rozumie, jesli to nie fake news i te zjeby przeforsują 17, to tysiące chłopaków 18-dwadzieściaparę lat będzie miało wyroki bo zawistna koleżanka, złamane serce, #!$%@? rodzice... toć właśnie chyba w wieku 15-16 się teraz zaczyna... szkoda gadać
PS, masz maszynę do podróży w czasie? Podrzucisz mnie na tamto ognisko w 2005?
  • Odpowiedz
że w tym kraju za tęczę na obrazku Maryi, o 6 rano kobiecie wtargnęła policja do mieszkania, przesłuchiwali ją przez kilka godzin i pobrali DNA,


@ZieloneKoloTramwaja: to po uj prowokowała? dostała co chciała. ona jest agresywnym babskiem, femo nazolką
  • Odpowiedz
Przypominam, że w Arabii Saudyjskiej czy innymi Iraku, to by czekała zakopana po szyje w ziemi czekając na kamienie !


@teka82: Ja #!$%@?, kogo interesuje Arabia Saudyjska i Irak xD? Wiem, że to wymarzony model państwa dla polskich narodowców ale na szczęście żyjemy w świecie cywilizacji zachodniej - musicie z tym żyć xD
  • Odpowiedz