Wpis z mikrobloga

Prawdziwi Polacy wystartowali w konkursie na najgłupszą wypowiedź przeciwko #tylkoniemownikomu i konkurencja jest zażarta. Psychoza prawakoidalna w czystej postaci: Niemcy, Soros, totalna opozycja, LGBT. W sumie to wszystkie niewygodne dla nich zjawiska tak tłumaczą. Teraz doszli jeszcze murarze.
Zapraszam na sporą porcję #rakcontent

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_aYhjp1Ot8XH1tEkIxXsEhPTNT18BnMqP.jpg
  • 42
@PreczzGlowna Ale taka prawda. Nigdy nie powstanie dokument o takim zasięgu ukazujący homoseksualistów w złym świetle bo według lewactwa to wszystko co lewackie jest idealne, święte i bezbłędne, każdy homoseksualista jest perfekcyjnie moralnie człowiekiem bez wad i grzechów a nawet gdyby ktoś już by zrobił taki dokument to lewacy by zaczęli krzyczeć coś o hejcie i mowie nienawiści. Broniliby ich tak samo jak inni księża bronią swoich kolegów pedofilów po fachu. Niczym
nie wiem,co wybory mają do rzeczy. Kościół w nich nie startuje


@Soojin21: powiedz to lojalnym wyborcom PiS. Wbrew pozorom wielu z nich ma na tyle oleju w głowie, aby nie bronić pedofilów, zgadzają się też, że problem istnieje i trzeba się nim zająć, ale już kontekst zbliżających się wyborów dla nich "mocno podejrzany" - to obraz, jaki ma dwóch członków mojej rodziny.

Takie treści są o tyle niebezpieczne, że unika się
@Soojin21:

Czyli przyznają, że kk to żaden kościół, a organizacja polityczna.


W ich wizji świata PO od zarania dziejów walczy z kościołem, więc posłużenie się dokumentem w ramach potyczek przedwyborczych nie byłoby niczym dziwnym.
@PreczzGlowna: Katolicy są najbardziej przegniłą moralnie grupą społeczną, 99% ludzi którzy chodzą do kościoła mają kręgosłupy moralne chorujące na najgorszą możliwą odmianę skoliozy. Podwójne standardy, odsuwanie od siebie i negowanie faktów, wywracanie kota ogonem to typowe zachowania dla ludzi, którym kościół zindoktrynował mózgi. Nie starają się nawet spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy tylko tworzą sobie własną bańkę #!$%@? w której siedzą i toczą pianę z mordy jak ktokolwiek spróbuję
Chodzi o to, że homoseksualiści nie tworzą międzynarodowej organizacji aspirującej do miana autorytetu moralnego


@rodnorev Nie wnikając w meritum sprawy, chcę tylko zauważyć że są miedzynarodowe organizacje LGBT i często zabierają głos z pozycji moralizatora.
@PreczzGlowna problem w polskim kościele jest ogromny, gardzę pedofilią i pedofilami, ale nie należy zapominać, że faktycznie w różnych grupach społecznych są pedofile.

Koszt leczenia pedofilii niezależnie z jakiej grupy społecznej pochodzi zamyka się w dwóch złotych... ;)
Chodzi o to, że homoseksualiści nie tworzą międzynarodowej organizacji aspirującej do miana autorytetu moralnego, a katolicy tak.

@rodnorev: Jak to nie? To kto chce wsadzać ludzi do więzień za "homofobię" i wprowadzać przymusowe pranie mózgów i naukę "tolerancji" w szkołach?
No kto? Bo nie słyszałem, żeby jakaś międzynarodówka LGBT ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rodnorev: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LGBT_rights_organizations

- International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association (ILGA)

- International Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, Queer & Intersex Youth and Student Organisation (IGLYO)

- International Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender & Intersex Law Association

- LGBT Foundation (Global)

- Organization Intersex International (OII)


To tak z brzegu. Jak ten Wasz tag szedł?
@rodnorev: ale mnie kompletnie nie obchodzi ten film ani kościół, ani ta gównodyskusja, nie zajmuję w niej stanowiska bo uważam, że ta instytucja jest sama sobie winna chroniąc przestępców, ale z drugiej strony sądzę, że nagonka na kler i ekstrapolacja pojedynczych przypadków na całą grupę społeczną to ordynarna propaganda.
A tutaj się wypowiedziałem, bo po prostu gniję za każdym razem jak neuropki bohatersko walczą z faktami i uwielbiam Wam to wytykać
@TheRealMikz: Właśnie o to chodzi, że KRK jest jeden, a tych organizacji multum, więc średnio z tym zaprzeczeniem. W każdej dzielnicy każdego miasta w Polsce masz kościół, czy organizacje LGBT posiadają chociaż namiastkę takiej infrastruktury (za czym bynajmniej nie opowiadam się)?
A poza tym ja z tagu #antykapitalizm, nie obrażaj od neuropków.