Wpis z mikrobloga

@PannaPlamkaZDomuKleks: Albo jesteś vipem i artyści zaprosili cię osobiście albo jesteś jednym z organizatorów koncertu albo tylko wydaje ci się, że idziesz na ten koncert, bo przedsprzedaż biletów zaczyna się dopiero jutro o 12 i jak znam życie #!$%@? serwery, a później okaże się, że sprzedały się w 30 sekund.
@Nirin: Bardzo lubię Taco z pierwszych epek, nie lubię Taco z późniejszych dokonań, średnio podoba mi się Taco w kooperacji z Quebo i znów podoba mi się na ostatniej płycie.

Moim zdaniem koleś nie łapie się do żadnych rankingów, bo jest (a przynajmniej był jak startował) zupełnie czymś innym niż reszta branży. Jeśli ktoś lubi klasyczne rapsy jak jakieś ostry, sokoły albo uliczników jak peje i bilony to normalne, że mu
@wcfilmowe tak, cały świat słucha Taco i na pewno biletu nie będzie xD zawsze udaje mi się kupić i nie ma z tym problemu. Rammstein bez problemu kupiony kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży, a też to samo gadanie. BO NIE BĘDZIE, BO WYKUPIĄ. Zobaczą ceny, to nie kupią , proste. To samo jest z Orange Warsaw. Wszyscy idą, a jak są bilety po 300 czy 600 zl, to jednak nie. Bez paniki.
@PannaPlamkaZDomuKleks: Spokojnie, to był tylko przytyk do "idę na koncert", kiedy jeszcze nie masz biletu. No i (wiem jak dziwnie to zabrzmi) Rammstein to nie Podsiadło. Nie wiem czy próbowałaś kupować bilet na jego ostatnie koncerty, ale rozeszły się z tego co pamiętam w 3 minuty. Na całą trasę. Tutaj myślę, że będzie lepiej bo raz - tak jak mówisz - bilety będą drogie, myślę że z 300 zł minimum, dwa