Wpis z mikrobloga

@BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawika, z którym obecnie jest w związku i próbuje bawić się idealizowanie dziewictwa/prawictwa na wypoku. Sama się puszczała, a teraz znalazła jakiegoś beciaka, z którym jest w związku i z którym się spokojnie zestarzeje. Ale oczywiście "teorie wykopowych przegrywów to bzdury!!!1111oneoneone". JA #!$%@?... #przegryw #takaprawda #rozowepaski #logikarozowychpaskow #dziewczynybeztabu #hipokryzja
G.....r - @BloodyMassacre26 miała 5 facetów przed poznaniem obecnego stulejarza/prawi...

źródło: comment_gJYxPYw4TQuhONGVA5Nl0FZ4NXCSAfhy.jpg

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@GreatMajster: przestań , 5 facetów to nie dużo , nie wiem o co ci chodzi. Poza tym żeby być szczęśliwym polecam nie myśleć o byłych bolcach,

(chyba ze było ich w bez liku , to by pewnie oznaczało ze jesteś tylko jednym z wielu, chociaż być może i nie....)

A skupić się na sobie, co cię obchodzi co było przed tobą , może i to lepiej bo teraz ona dzięki
  • Odpowiedz
@pandemiacore: Wiesz co ona mówiła? To samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, JA JESTEM INNA NIŻ WSZYSTKIE.
@DzikaMrowka: Chodzi o jej zakłamanie i hipokryzję. Jak ktoś taki może umoralniać innych? Ile jeszcze będzie wciskać nam te swoje zakłamanie?. Dyskutowałem z nią wielokrotnie, przedstawiałem argumenty, badania, eskperymenty. Nie bo ona jest inna.
no np. dziewczyna mogła po 1. nie czuć
  • Odpowiedz
@pandemiacore: Wiesz pewnie ta 5 i tak jest zakłamana ¯\_(ツ)_/¯ Ale kwestia w tym że mówiła, że przeszłość faceta ją akurat interesuje. Czy to nie hipokryzja? Gość nawet nie ma porównania. 174, zakolactwo i prawictwo. Wszystko razem może świadczyć o jego niskiej samoocenie i pewności siebie. Idealny materiał na frajera którego można sobie podporządkować.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Samemu się wyszalałaś, wchodząc w większości w niefortunne związki (zakładam optymistycznie, że były to związki powyżej 1 h), a próbujesz wmówić nam jakąś chorą wizję świata.
Zachwalasz młodszego partnera zakolaka, niskiego i prawiczka. Pewnie dlatego, że wiele razy już się przejechałaś na innych to teraz trzeba zbudować relację ze spokojnym Szymonem... Ciekawe czy też byś go tak kochała, gdyby miał tych partnerek z 10? Coś mi się wydaje, że
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: To dlaczego nie możesz zrozumieć, że nam też to przeszkadza, gdy partnerka ma większe doświadczenie od nas( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to nieważne
Ty poważnie musisz być 15-letnim pryszczem z kutongiem...
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Wartościowy człowiek nie musi podbijać sobie samooceny w ten sposób, bo zna swoją wartość i szanuje siebie. A synonimem przegrywu nie jest: Żaden normalny facet mnie nie chce, więc będę dawać dupy, żeby podnieść sobie samoocenę? Uwieść? Ale jak facet ''uwodzi'' to jest #!$%@?. Wcześniej koleżanka @BloodyMassacre26 twierdziła że #!$%@? #!$%@? równy. Teraz dowiaduje się że wy uwodzicie. Tak. Podwójne standardy.
  • Odpowiedz