Wpis z mikrobloga

Czy Pasibus to dobry burger?
Tak.
Czy są lepsze burgerownie od Pasibusa?
Tak.
Czy w galeriach handlowych będzie pierwszym wyborem jeżeli chodzi o jedzenie?
Prawie zawsze tak chyba, że ktoś chce zjeść obiadowo (Marche), kebsa (Sevi) lub inne (to chińskie na wagę, McD, KFC)
Czy w okolicy rynku będzie pierwszym wyborem jeżeli chodzi o burgery?
Nie, chyba że mówimy o godzinach nocnych (po 22:00)

Zapraszam do dyskusji.



#wroclaw #jedzenie71
Pobierz mroz3 - Czy Pasibus to dobry burger?
Tak.
Czy są lepsze burgerownie od Pasibusa?
T...
źródło: comment_srB58zcuebFhzWG9lvYewohhEoNSkdoq.jpg
  • 79
@r__k: Ja tam jadłem tam tego podwójnego więc ;) Soczewka jest ciut droższa, ale przynajmniej jest mniej ludzi i więcej bułek do wyboru. Jak dla mnie różnica w mięsie też jest warta dopłaty.
Pasibus po prostu jest dobry/bardzo dobry. Raz czy dwa trafił się ciut słabszy ten burger ale to nie była różnica dwóch poziomów. A za to przy tej ilości lokali należą się brawa.
@Darth_Gohan: jaka jest różnica w mięsie? Mi bardziej smakuje w Pasibusie (imo jest tłustsze przez co bardziej smaczne).

@mroz3:
Czy w okolicy rynku będzie pierwszym wyborem jeżeli chodzi o burgery?
Tak, trafia w najszersze grono odbiorców.

Mi nie smakowała soczewka (dziewczynie również), moa średnio. LTD dobry.
@Lewo: Jak dla mnie w soczewce jest lepiej przyprawione i chudsze więc lepsze ale to mówię każdy ma swoje widzimisię. Znam osoby które twierdzą, że nie ma Burgera nad tego z Wartburgera więc każdy ma swoje widzimisię.
@Darth_Gohan: zgodzę się o tłustość, przyprawienia nie pamiętam w Soczewce, ale Pasibusowa "zieleninka" mi pasuje w mięsie. Ogólnie wolę typowe tłuste burgery, ser, bekon. Jednak za granicą jak trafił mi się burger z naprawdę dobrą wołowiną, to wtedy sposób przyrządzenia wolałbym "soczewkowy" a nie "pasibusowy"