Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: niby beka z madki, ale u mnie w liceum uczyła babeczka która co tydzień była na L4, a uczyła rozszerzonej matmy, wszyscy byli w dupie a dyrekcja rozkładała ręce XD w końcu wepchnęli klasę do innej która tez miała rozszerzoną matmę (czyli do mojej) i wszyscy się kisiliśmy w jednej małej klasie XD kilkadziesiąt osób
@dudi-dudi niby nic ale moja siostra jest nauczycielką i od trzech tygodni jest w pracy na wyrywki bo dwa tygodnie temu zmarła za granicą nasza mama. Siostra ma nieplatne wolne w dni kiedy była za granicą i kiedy musi załatwiać sprawy urzędowe, bo ma umowę o pracę, ale na karcie nauczyciela nie przysługiwałby jej nawet urlop na żądanie. Nauczyciel poza wakacjami może mieć tylko L4, no i dwa dni wolnego na pogrzeb.
@2razy2to4

Ja wgl nie rozumiem nauczycieli, którzy chcą jeździć na wycieczki - brać odpowiedzialność za tyle dzieciaków, przecież można osiwieć w ciągu jednego dnia. A jeszcze niech się cokolwiek stanie, nawet 100% z winy dziecka - #!$%@?


Ale kto powiedział, że chcą xD musza, bo tak dyrektor kazal XD
@2razy2to4

Ja wgl nie rozumiem nauczycieli, którzy chcą jeździć na wycieczki - brać odpowiedzialność za tyle dzieciaków, przecież można osiwieć w ciągu jednego dnia. A jeszcze niech się cokolwiek stanie, nawet 100% z winy dziecka - #!$%@?


Ale kto powiedział, że chcą xD musza, bo tak dyrektor kazal XD
@dudi-dudi: skoro mają ją ciąć teraz, to możliwe, że pierwotnie umawiała się na wakacje. Skoro termin zwolniłsię wcześniej i to ważny zabieg, to mnie nie dziwi, ze skorzystała.
Wiadomo, że madka ma zapalenie mózgu, ale Wykopki też zrozumcie, że są różne zabiegi chirurgiczne, które mogą poczekać i któe dostosowuje się do czasu, w którym jest luźno w pracy. Typowy przykład - usunięcie woreczka żółciowego.
Tak więc tej sytuacji nie oceniam, a
@slepauliczka: ale skoro twierdzisz, że "muszą, bo dyrektor" kazał, to masz na to jakieś chociażby dowody? W sensie przepisy, etc? Bo jeśli nauczyciel x miesięcy temu wyraził zgodę bycia opiekunem danej wycieczki w ramach projektu dodatkowego, to wiesz, że nauczyciele oprócz wykładania materiału mają też "przywilej" uczestniczenia w projektach dodatkowych - zajęcia dodatkowe, dla szczególnie uzdolnionych, albo wycieczki?
@slepauliczka: to teraz idąc za Twoim wpisem, proszę przytocz mi o którą dokładnie szkołę chodzi oraz o którą wycieczkę (wystarczy mi data i tematyka), zgłoszę za Ciebie i ów nauczycieli skargę do kuratorium, że dyrektor zmusza nauczycieli do wycieczki.