Wpis z mikrobloga

Jak się nazywa takie uczucie które miałem kiedyś gdy przebudziłem się w środku nocy i byłem niemal pewien że sterta ubrań na oparciu krzesła to ktoś obcy siedzący na tym krześle w moim pokoju i nie wiedziałem co robić, a przy okazji byłem dość zesrany ze strachu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem tak kilka lat temu i mi się przypomniało. Nie był to paraliż przysenny bo zakryłem się kołdrą xD, a więc mogłem się ruszać.

#psychologia #sen #halucynacje #medycyna
  • 7
@wysuszony: uczucie w sumie opisałeś bo to był strach. Raz miałem coś podobnego podczas zbliżenia intymnego. Pojawiał mi się gość za plecami partnerki - kompletnie czarna postać patrząca na nas i w mgnieniu oka znikła. Dziwne no ale mózg płata figle ;).

PS. nigdy nie rozumiałem jak można chować się pod kołdrę w sytuacji zagrożenia. Motyw sam opisałeś a też przewija się w różnych bajkach. Umarłbym ze strachu z myślą, że
@aHmuX: raczej nie myślałem wtedy jasno, stąd dziwna reakcja xD. Twój halun też ciekawy zwłaszcza że nie spałeś.

PS ciekawe zjawisko polecam - stań przed lustrem w półmroku i wpatruj się sobie w oczy