Wpis z mikrobloga

Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym była informacja o permanentnym banie "za manipulowanie głosami". Próba weryfikacji na koncie @Lavie kończyła się niepowodzeniem, ponieważ ten rozpoczął procedurę usuwania konta.
@GothamKnight dodał znalezisko pt. "Lavie dostał permbana i postanowił usunąć konto?"
Wczoraj @Lukardio dodał wpis w którym w komentarzu przyznał się do stworzenia fejkowej informacji. Następnie stworzył na ten temat drugi wpis w którym wytyka "konserwom" wykopywanie fejków. Wkrótce po tym do zabawy przyłączył się @grubson234567 tworząc znalezisko.

Trzeba zwrócić uwagę że wszystko było dobrze zorganizowane. Fejkowy zrzut ekranu z konta @Lukardio który lubi odliczać bany, procedura usunięcia konta, zakop z niewłaściwego powodu. Działania z premedytacją, które prawdopodobnie musiały odbywać się w porozumieniu. @Lukardio wczorajsze znalezisko zakopał za "nie nadaje się" więc cały czas manipulował.

To wcale nie była wojenka polityczna. To wcale nie była manipulacja.

#wykop #4konserwy #1000manipulacjiinvisiblebordera #prawakijestrobota #bekazneuropy #bekazlewactwa #manipulacja #moderacjacontent
kulass - Przedwczoraj @Lukardio opublikował zrzut ekranu profilu @Lavie, na którym by...

źródło: comment_jhbbeHCzfM9FH7MhWKCokHGTMw5umOuf.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Ależ nic nie robiłem, nie znajdziesz mnie wśród wykopujacych, mnie zirytował fakt że ktoś tak perfidna zarzutka wykorzystuje do wysmiania swoich przeciwników.


@kulass: Ale ta perfidia [pic rel] już ciebie nie oburza? Ciekawe dlaczego komentarz został usunięty xD Op zrobił sensacje z heheszek, którą bezmyśnie kopaliście z nienawiści do innej osoby, co mnie oburzyło. Ale spoko. ja jestem winny bo po przeczytaniu wpisu na mirko zrobiłem z niego znalezisko. Idź się
grubson234567 - > Ależ nic nie robiłem, nie znajdziesz mnie wśród wykopujacych, mnie ...

źródło: comment_5OEd7jwHs1QClONSqn1Q4WJj7caSZDQ9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kulass: Tu w sumie nie chodzi o samo znalezisko, bo to, że to był fake to mam gdzieś, mi raczej zależy na bordo i rankingu.
Chodzi raczej o to, że portal jest wykorzystywany do wojenek politycznych, jeżeli ktoś dostaje bana za "walkę z lewactwem" i to z podpisem w znalezisku.

Nie było jak zweryfikować czy rzeczywiście dostał bana, a za samo znalezisko dostałem ostrzeżenie "oszustwo", tak jakbym to ja to zrobił
  • Odpowiedz
mnie zirytował fakt że ktoś tak perfidna zarzutka wykorzystuje do wysmiania swoich przeciwników. Jak by następnego dnia nie powstały wpisy o pelikanach to nie ruszył bym tematu.


@kulass: sami się podłożyli, ja zakopałem jako informacja nieprawdziwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: Nie mieli możliwość zweryfikować tego, lavie rozpoczął procedure usuwania konta co jest dość powszechnym zachowaniem przy okazji bana. A tłumaczenie, że mogli moderacji zapytać można sobie między bajki wsadzić, bo każdy dobrze wie, że na odpowiedz czekaliby tygodniami.
  • Odpowiedz
A tłumaczenie, że mogli moderacji zapytać można sobie między bajki wsadzić, bo każdy dobrze wie, że na odpowiedz czekaliby tygodniami.


@kulass: taaakkk dlatego lepiej od razu kręcić bekę z nienawiści, bo wazne jest bordo i płomień jak w zrzucie wyżej. Po co weryfikować informacje, fejm czeka (,) Akurat uzyskanie prostej odpowiedzi to kwestia góra kilku-kilkunastu godzin, jesli nie zachowujesz się jak furiat w kontaktach z mode. Jeśli
  • Odpowiedz
@kulass: ey, zostaw ich. Po co marnować sobie nerwy, oczywistym jest to, że luka powinien wyrwać bana, albo ostrzeżenie, takie zarzutki pokazują tylko głupotę obu stron, tu nie chodzi o poglądy polityczne, gdzie ludzie mogliby polemizować tylko tutaj się toczy wojna polityczna, jakby mogli to dawno by na siebie posłali atomówki ¯\_(ツ)_/¯
Poważnie, nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@kulass: Nie przejmować się i robić swoje. Ja tam im się nie dziwie. Dostają baty z każdej strony więc tylko w wirtualnym świecie mogą poczuć się docenieni i fajni. Trochę mi ich szkoda bo wydaje im się, że ulica działa jak internet i wszyscy, tak jak na stronie ze śmiesznymi kotkami, będą lizać ich po mosznach a jak wychodzą z piwnic to nagle okazuje się, że już tak kolorowo nie jest.
  • Odpowiedz
@kulass Oni nie wiedzą co to praca, w sumie.. ich pracą jest siedzenie 24h i zakopywanie w sekundę niewygodnych znalezisk. Co mnie #!$%@? śmieszy to moderacja, bo to gówno dawno powinno dostać perm bana
  • Odpowiedz
lukardio wraz lavie stworzył fejka, którego lyknęło prawie 1000 osób i za to powinien być ban.
a grubson wojenki polityczne robi hurr durr prawaki pelikany xDD ale nie wyszlo gównoznalezisko ¯\_(ツ)_/¯ i jeszcze kłamie jakoby prawaki to tylko łyknęly. a było tak, ze prawaki się cieszyły a lewaki płakaly.
  • Odpowiedz
Trzeba zwrócić uwagę że wszystko było dobrze zorganizowane.


@kulass: Tak jak każda akcja neuropy. Widać wyraźnie, jak ich wpisy są ustalane na jakichś discordach, jeden tworzy, reszta odpisuje uprzednio ustalone treści i wszyscy celowo wzajemnie się plusują, by wypozycjonować wpis.
  • Odpowiedz
ich wpisy są ustalane na jakichś discordach, jeden tworzy, reszta odpisuje uprzednio ustalone treści i wszyscy celowo wzajemnie się plusują, by wypozycjonować wpis.


@Radeg90: a TY skąd takiś obcykany, sam na jakimś discordzie siedzisz i manipulujesz?
  • Odpowiedz
@Lipathor: Co manipuluję na discordzie? Korzystam z discorda, jak najbardziej, ale jedynie do rozmów ze znajomymi. A widząc, jak jesteście zorganizowani we wspólnym plusowaniu, wykopywaniu i zwłaszcza zakopywaniu, mam podstawy, by uważać, że działacie w jakiś sposób wspólnie.
  • Odpowiedz